Wpis z mikrobloga

Mam tego boosta na 60 lvl i teraz nie wiem na kogo go użyć. Mam do wyboru Priesta (shadow, bo nie healuje), druida i huntera.
Ktoś ogrywał te klasy na Becie i może mi podpowiedzieć którą z nich się gra najprzyjemniej/którym specem?
#worldofwarcraft
  • 8
@DzieckoWeMgle: a nie wiesz jak shadow wygląda teraz na prepatchu/na becie DF? Bo z tego co kojarzę, to ze sprejem od Legionu jest tak, że przez rok ma strasznie toporny gameplay, a drugi rok jest zayebisty i tak w kółko xd
(nie chodzi mi o liczby)
@Siemien: mi nawet nie chodzi o cyfry, bo w domyśle to byłby mój alt (mainuje unha/blooda) i chodzi mi o speca/klasę która nie będzie jakoś toporna, a tylko tych 3 nie mam na ~60 lvlu
@marv0oo no to sowa 2-3 skile i hunter myślę ze 3-4 (grałem bm pve i jedyne co było "toporne" to rzucanie trapów na mobki. Toporne dałem specjalnie w cudzysłów bo tak na prawdę nie było z tym problemów, ale była to jedyna taka właśnie "toporna" sprawa)
@marv0oo: Feral druid jest bardzo smooth. Balance też wydaje się spoko z tymi grzibami i orbital strikiem. Sp to w cholerę specyficzna klasa, a hunter jest jakiś taki whatever. Mainowałem survi w BfA i SL ale teraz wszystkie speki są takie sobie.