Wpis z mikrobloga

@shnitzel: Pomyliła z zapatrzeniem nieziemską cierpliwość może. Pierwszy raz się cieszę, że sezon się kończy, nie wiem czy ja już gorzknieję na starość czy uczestnicy są tak ostro przedstawiani, ale z każdym odcinkiem moja sympatia do nich spada, czas kończyć i życzyć im dużo hajsu z Instagrama.
  • Odpowiedz
@shnitzel: tam powinna wjechać Chorzewska i powiedzieć Przemkowi prosto z mostu: chłopie, za 2 lata tego związku będziemy się widzieć na mojej kozetce, a jak nie odpuścisz to 5 lat i lądujesz w psychiatryku. Innej opcji nie ma
  • Odpowiedz
@shnitzel: w ogóle Chorzewska ma terapie 300zł/h, ktoś wrzucił ostatnio jej profil. Powinna zapytać Przemka czy stać go na terapię jak jednego miesiąca będzie musiał opłacić jamnikowi zus, drugiego miesiąca mieszkanie z którego ona nie korzysta, a trzeciego jak mu zostanie 200zł do końca miesiąca. Rachunki są proste( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@shnitzel: ja czekam na jutrzejszy odcinek jak na szpilkach. Liczę, że Przemo jej #!$%@? aż ta się popłacze. Jak patrze na jej zachowanie to rodzi się we mnie agresja, której jedyne ujście bym chyba znalazła jakbym mogła jej #!$%@?ąć w ten głupi ryj xD
  • Odpowiedz