Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko, kupilem cos na olx inpostem i bylo ze typ ma 24 h na akceptowanie, minelo 24 h i nie akceptowal.. Moge juz kupic z innej aukcji a za to zwroca mi kase czy poczekac? Nie chce kupic 2 x tej samej rzeczy , status mam nadal ze czeka na potwierdzenie #olx #inpost
  • 11
@marsjanin2012: mam inne ogloszenie za ta sama kase, nie wiem czy juz brac a tamto olac, gosciowi skonczyl sie czas na akceptację sprzedaży, wogole niedostępny od wczoraj rano. Kupilem o 13 , dzis o 13 minelo 24 h i nie potwierdzil. W razie czego jakby jakims cudem wyslal to, to jak nie odbiore kasa mi wróci?
@needer: Wróci CI kasa jak nie odbierzesz, ale z tym bywa różnie. Olx jest wadliwy pod każdym względem i wszystkeigo można się spodziewać. U mnie jakaś kupująca nie odebrała i od 2 tygodni ponad ciągle nie ma zwrotu choć paczka wróciła, pisałem na kontakt, potwierdziałem jako sprzedawca, że ta już dawno do mnie wróciła a oni powoli się bawią i uzgadniają coś z inpostem, a baba do mnie pisze co chwile
@Neobychno: dobra mam status zwrot kosztow wyslany, od siebie dodam ze mialem zabawna sytuacje kupilem. Forze horizon 5 za 35 zl no i spoko gosc wyslal :D przyszła fifa 21 to goscia zglosilem, dostalem zwrot kasy i fife zachowałem. Probowalem dzwonic wczesniej ale to byl jakis dzieciak 8-10 lat wiec #!$%@? nie dalo sie dogadac Czyli fifa za darmo.
@Neobychno: no ja zgłosiłem ze dostałem produkt nie zgodny dalem zdj pudelka co przyszlo i obok zdjecie paczki z etykieta i tak pod tygodniu oddali kase a o zwrocie tego co przyszlo nic nie bylo wiec noo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@needer: Ok, w twoim przypadku można się cieszyć, ale to przecież patola. Wystarczy zrobić zdjęcie? :D Rozumiem jakieś nagranie otwarania paczki czy coś, ale takie zdjęcie po otwarciu może sobie zrobić każdy. Zamówić telefon, wyjąc, włożyć starą nokię no i co? Lekko bez sensu i to pole do popisów dla oszustów.