Wpis z mikrobloga

facebook nieźle może zryć bańkę. Mam 36 lat - znajomi głównie podstawówka liceum i studia czasy szkolne. Ponad 500 znajomych ale może ze 50 osób jest aktywnych i coś wrzuca. Więc przeglądając widzę po kolei:
-Kiedyś suchoklates teraz dorypany koleś na wczasach Bali rzuca filozoficzne teksty
-Laska która została modelką
-Laska która ciągle podróżuje po świcie
-Jakiś dyrektor który ciągle nowe sportowe fury pokazuje
-Kolejny się chwali córką która wygrała mistrzostwa Polski w czymśtam
-Innej lasce #!$%@?ło i wrzuca praktycznie erotyczne zdjęcia bez stanika i majtek - kiedyś była nieśmiałą romantyczką

Oglądasz takie rzeczy i masz mylne pojęcie o tym jak innym się wiedzie. Ludzie którzy odnieśli porażki albo umiarkowany sukces po prostu siedzą cicho.
#facebook #przemyslenia #przegryw #internet
maszfajnedonice - facebook nieźle może zryć bańkę. Mam 36 lat - znajomi głównie podst...

źródło: comment_1668903057bhAP7DZzIgo3oWft6O54HG.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: to mogą być pozory tylko i wyłącznie po to żeby się pokazać w mediach społecznościowych. Sam mam znajomego który na fejsa wstawia zdjęcia że niby jeździ Porsche a tak naprawdę go wypożycza żeby tylko porobić sobie te fotki i wstawić je na fejsbuka żeby innym ludziom było szkoda xD kompletnie tego nie czaję ...
Ja bym powiedział, że jest raczej odwrotnie. Ludzie którzy odnieśli naprawdę sukces, to siedzą cicho
  • Odpowiedz