Wpis z mikrobloga

  • 2
@albo_wutka_albo_buk a ty byś tego nie robił gdybyś żył z patologiczną matką i ojcem? też byś próbował się chyba przed nią bronić, co nie?
chyba wiesz jaka była sytuacja rodzinna w domu biedroniów czy tylko tak se piszesz słowa które powiedzą politycy konfederacji?
  • Odpowiedz
Ciągle lepiej niż głosować na obrońcę kobiet który napi**alał własną matkę XD


@albo_wutka_albo_buk: Mocne słowa jak na zwolennika partii głoszącej wolnorynkowe idee, która jest za utrzymaniem niedziel wolnych od handlu, a doświadczenie na rynku jego lidera to w 100% polityka
  • Odpowiedz
  • 0
@albo_wutka_albo_buk nie no, napiszesz mi dlaczego Biedroń mógł bić matkę? z czystej przyjemności czy dlatego że żył w patologogicznej rodzinie gdzie był bity za swój homoseksualizm. a i powiesz mi dlaczego został oczyszczony z zarzutów w sądzie? ty byś się nie bronił?
  • Odpowiedz
ty byś się nie bronił


@Maceto: pewnie nie, bo konserwatyzm zakłada, że starszych się szanuje. Więc jak stary #!$%@? to trzeba nastawić drugi policzek, bo widocznie się należało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sloik-2078: Jeszcze polska nie zginęła kiedy my żyjemy.
Moim zdaniem lepiej byłoby #!$%@?ć od służby i oddać terytorium niż dać zginąć milionom Polaków, szczególnie w obecnych czasach gdy jesteśmy bronieni chociażby przez NATO I żołnierzy zawodowych - od nich wypada wymagać poświęcenia życia w zamian za dobrą pensję i szybką emeryturę, ja nie chce ginąc za kawałek ziemi.
  • Odpowiedz