Wpis z mikrobloga

@ondraszek: @sirEnq: @spie_z_tata: jestem w trakcie kupowania domu i przy papierach do kredytu okazało się, że na mapkach działka nie jest rozrysowana ze stanem faktycznym. Mapka jest mega stara, nikt jej nie aktualizował.
Pi razy oko na zielono zaznaczyłam, co z nią jest nie tak. Tak słupki też stoją, co śmieszne.
No i się zastanawiam, jak długo trzeba będzie czekać na aktualizację... Bo ja już zaczęłam się pakować xDDD
BrittaAndersson - @ondraszek: @sirEnq: @spieztata: jestem w trakcie kupowania domu i ...

źródło: comment_1668378629B7cRELanMYkUszDsDs8d07.jpg

Pobierz
@BrittaAndersson: prawidłowe wznowienie granic to jakieś 2tyś zł i być może aktualizacja i na to cito to raczej to pewnie wyjdzie ze 3tyś... to taki mniej optymistyczny (finansowo) wariant... czasowo 4-6 tygodni.
@BrittaAndersson: wszystko zalezy jakie są dokumenty w starostwie (podik) i czy są kamienie graniczne tam gdzie dokumenty mówią że mają być. Ale dwa tygodnie to mało realne. Pilnuj geodety bo oni lubią przeciągać temat. Wybierz młodszego żeby był biegły w pracy z nowymi technologiami bo są tacy co im wysłanie pliku do urzędu sprawia problem... A obecnie geodeta może większość z urzędem załatwić online.