Wpis z mikrobloga

Mordeczki. Byłem w warszawie w blue city w sklepie nie dla idiotów. Chciałem kupić iphone, facio stwierdził że ma jeden model ale sprzeda mi go tylko jeśli dokupię do niego ubezpieczenie za 700 zł. Oczywiście odmówiłem. Facet tłumaczył że telefon jest zarezerwowany ale blokade może zdjąć jak dokupie dodatkowe ubezpieczenie. Czy oni mogą mi odmówić sprzedaży towaru? Ktoś miał podobną sytuację? #mediamarkt #oszukujo #iphone
  • 10
@Synek629: Ja bym powiedział, że ma obowiązek mnie obsłużyć inaczej zrobi sobie kłopotów i nie, nie chcesz ubezpieczenia, chcesz telefon, nigdzie nie jest napisane, że jest obowiązkowy zakup ubezpieczenia.
I typ sprzedaje od razu, a jak nie to prosisz o dane personalne, on nie chce podać, prosisz kierownika/przełożonego, dzwonisz (ja tak kiedyś zrobiłem w biedronce i babie ruła zmiękła) na infolinie.

Nic dziwnego, że nam dawali mandaty za brak szmaty na
@Synek629: Nie musi Ci sprzedac i nic z tym nie zrobisz, jest to ta sama stara taktyka jaka jest stosowana przy relacjach b2b w hurcie. Gdy hurtownia nie chce Cie obslugiwac bo zanizasz im ceny to Ci powiedza ze albo towar zarezerwowany albo podniosą tylko dla Ciebie ceny do poziomu nieoplacalnosci. Telefon zamawiaj przez internet, jak czlowiek.