Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gopro #kamerasportowa
Panowie, od jakiego modelu obecnie GoPro ma wystarczającą jakość na dzisiejsze standardy? Wystarczy mi w sumie 1080p i w miarę dźwięk. 8 lat temu miałem sjcam i nie było źle, ale dźwięk to był tragedia. A może coś od konkurencji jest fajnego?
  • 5
  • Odpowiedz
@Reynald: Wydaje mi się że w drugiej połowie 2023 ostatecznością jest Hero 7 black. Dźwięk ok, stabilizacja bdb ale nie ma stabilizacji w 4k. Zależy czego potrzebujesz. Jeśli 1080 i od biedy 2.7k to spełni Twoje oczekiwania. Na gimnalu 4k również.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Albert_Einstein dzięki za odpowiedź po prawie roku, ale tak się składa że znowu zacząłem on niej myślęc. Na testach praktycznie nie widzę różnicy między 7-9. Chyba wezmę jakaś używana do 1000 zł można spokojnie o 9-10 myslec
  • Odpowiedz
Ja właśnie po testach wybrałem 7 jako minimum moich wymagań i w tysiaku zamknąłem się z fajnym gimbalem Feiyu tech g6.
Ja filmy montuje w 1080 max bo nie mam kompa do większych rozdzielczości.
Czytałem że 8 miała problemy z nasyceniem kolorów i brak HDMI. Niektórzy twierdzą że jeśli nie 7 to lepiej od razu 9. Powodzenia, zabawa przednia.
  • Odpowiedz
@Reynald: Mi przekraczała budżet (żona by krzywo patrzyła:) ale to bardzo dobry wybór. Ona, podobnie jak Osmo action nadaje się do wakacyjnych filmów i turystyki bardziej niż poprzednie właśnie przez ten ekran. Zwróć uwagę czy w da się w niej wymienić obiektyw. W 7 się da w 8 się nie da. A to ważne w razie stłuczenia, nie trzeba wrzucać do smieci.
  • Odpowiedz