Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się tak dobrego łojenia. Na początku trochę się zniechęciłem, bo ustawiłem trudny poziom gdzie przeciwnicy stali się zbyt dużymi gąbkami na pociski. Potem zmieniłem na normal i zassało niesamowicie - czysta rzeź przy tej muzyce mmm Gears się elegancko zestarzał, chociaż nie wiem na ile podkręcili grafikę/rozgrywkę w wersji ultimate. Nie chciało mi się wierzyć po sprawdzeniu, że to gra z 2006 roku xD
#xbox #gearsofwar
Obywatel_Kondominium - Nie spodziewałem się tak dobrego łojenia. Na początku trochę s...

źródło: comment_1667383239S1VVgw8ViUs6MqSFdJjHZM.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@desixx: Co Pan pierdzielisz, ja chcę nowego Assassyna na premierę. Tak serio to obrany kierunek jest dla osoby grającej w różne tytuły jak najbardziej przystępny, tylko wymaga rozsądnego rozplanowania premier, ale to już temat na dłuższy wpis.
  • Odpowiedz
@desixx: @Obywatel_Kondominium: Właśnie żałuje, że gram na Xbox. Zmuszają mnie do grania w gry day1 w dużej ilości w dodatku w gry wysoko oceniane jak np Plague eh... a mogłem Panowie kupić PS i sobie oglądać menu i odpalić konsole 5 razy w roku jak wyjdzie jakiś ex. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Obywatel_Kondominium: Problem Gearsów jest taki, że jak grałeś w jedną część to grałeś we wszystkie. Zrobił się straszny tasiemiec i w zasadzie niewiele rozwinął od pierwszych części, mogliby dać tym ludziom jakiś nowy projekt zamiast odcinać kupony
  • Odpowiedz