Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie w jakiegoś moda pograć z opinii zauważyłem że z życia złodzieja całkiem spoko. Gothic na steam i taki błąd. Czym może być to spowodowane? 4GB patch'a mam, player kita też. Gothic działał bez fixa to tego nie mam.

Z domysłu jako admin mam uruchomić, ale co. Aplikacja ma ustawione uruchom jako admin.

#gothic
Ezry - Chciałem sobie w jakiegoś moda pograć z opinii zauważyłem że z życia złodzieja...

źródło: comment_1666825707oAtCkBU4UQA0Cr0fk46QFX.jpg

Pobierz
  • 5
@symetrysta:

O faktycznie jest. Już z przyzwyczajenia z rozpędu to instalowałem. Ogólnie to dorzuciłem tylko tego player kita który już był i 4GB patch'a. Robiłem reinstal. Sprawdzałem z kitem i bez. 4GB patch'a też #!$%@?łem. I bez zmian. Tak jak i stąd ! https://pl.gov-civil-setubal.pt/4-ways-solve-requested-operation-requires-elevation
też wszystko zrobiłem i #!$%@?. Nw już. Ten "program uruchamiający gothic z warsztatu steam" może temu jakoś osobno coś moge zmienić. Ale jak...
Dobra sam sobie odpowiedziałem xD. Tyle #!$%@? a odpowiedź była tak blisko. Wystarczyło steam'a odpalić jako administrator.
@Ezry: instalujesz czystego Gothica 2 ze Steama, potem tylko moda z warsztatu i włączasz Gothica normalnie przez Steam, powinien ci się odpalić Playerkit w którym wybierasz moda.