Wpis z mikrobloga

Warto kupić #macbook Air M1, jeżeli teraz posiadam Air 2017? Ktoś robił taką przesiadkę? Mój Air 2017 ma już baterię do serwisu i był raz zalany więc i tak go nie sprzedam bo cena by była śmiesznie niska, zwłaszcza że na kablu działa ok, a zalanie nie spowodowało żadnych usterek. Nowy M1 kosztuje około 5000 PLN więc naprawdę dużo i nie wiem czy się opłaca, ja wykorzystuje laptopa do neta głównie i tutaj mój Air działa ok. Pytanie czy wymienić baterie i go trzymać nadal, czy szarpnąć się na M1, który jest na pewno mega sprzętem, ale cena jest duża (kwestia czy przez słabą złotówkę nie okaże się że za pół roku będzie kosztował np 5500). Co myślicie robił ktoś taką wymianę? Mam wątpliwości bo po prostu ostatnio wymieniłem #iphone XR na 12 i szczerze powiedziawszy, różnica jest praktycznie zerowa, to już chyba nie te czasy kiedy przeskok ze starego urządzenia na 2-3 generacje nowsze dawało wielki efekt wooow. #apple #komputery
  • 7
  • Odpowiedz
@Matrem: przeskok z air intel na air m1 będzie zauważalny głównie przez ekran, czytnik lini papilarnych oraz procesor, który jest naprawdę szybki. Napewno większa różnica będzie niż między XR a 12. Nadal korzystam czasami z air i ten komputer im się naprawdę udał, dlatego tak długo trzymał cenę. Moim zdaniem komputery z M1 to najbardziej opłacalne Macbooki jakie kiedykolwiek były. Następne modele to już specjalne pompowanie ceny. Jak odpowiada Ci jego
  • Odpowiedz