Wpis z mikrobloga

Oglądam pierwszy raz Hotel Paradise i jakoś dziwnie się czyta tu komentarze, że jest nudno i więcej dymów XD Dla mnie już konflikt Marka z Olą daje wystarczający kontent. Do tego uważam, ze ostatnie odcinki były zabawne, a rywalizację w takim wydaniu fajniej się ogląda niż ciągłe knucia, które kręcą wokół tego samego. Powrót Adama albo Hanki wcale by mnie nie satysfakcjonował, oni są zbyt oczywiści w swojej perfidnej rozgrywce. Czy tylko ja nie lubię się denerwować podczas oglądania programów tv? XP Monika może traci w moich oczach ostatnio, ale na pewno nie wprowadza toksycznej atmosfery. Przesadza z maślanymi oczami do Mikołaja oraz za często ma kontrolę nad tokiem wydarzeń (brak godnego przeciwnika, wina produkcji).
#hotelparadise
  • 18
  • Odpowiedz
@fandram: Ja jakbym chciała sobie poczytać komentarze o tym jak to się ładnie bawią w programie i jak jest zabawnie, to bym wchodziła na grupy na Facebooku. Jakoś wykop nie kojarzy mi się z gloryfikacją family friendly contentu na tagach.
  • Odpowiedz
@Lillia_: Nie rozumiem do czego ten komentarz. Sam wiem do czego służy wykop, lubię poczytać nawet te ostre komentarze i mało mnie tutaj coś ruszało negatywnie (chyba komentarze popierające Hankę). Mam na myśli oczekiwanie na powrót postaci, na których odpadnięcie wszyscy czekają XD No sorry, ale po co mają wracać jak Hanka swoimi krzykami irytuje, Adam nie jest wcale bardziej interesujący od takiego Marka czy Mikołaja, a Igora zignoruję. Oni
  • Odpowiedz
@fandram:

Do tego uważam, ze ostatnie odcinki były zabawne, a rywalizację w takim wydaniu fajniej się ogląda niż ciągłe knucia, które kręcą wokół tego samego.


Do tego. Wykop to nie tylko tag #hotelparadise, ale nie chce mi się dyskutować o uczestnikach i powrotach, a ty widzę zmierzasz tylko w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@Lillia_: A nie można czerpać przyjemności z czegoś innego niż kopanie pod sobą dołków/knucia? XD To nie jest jedynie program o knuciu, w dużej części, ale jest też miejsce na coś innego. Po drugie Ty mi chyba nie robisz łaski, że odpowiadasz na moją wiadomość? Przecież sama się wywołałaś do dyskusji, a teraz twierdzisz, że nie masz zamiaru. Zdecyduj się. Albo lepiej nic nie pisz. Wtedy będziesz słowna przynajmniej.
  • Odpowiedz
@fandram: Twój każdy komentarz odpływa w jakieś dziwne rejony. Pisze, że nie chce mi się dyskutować o uczestnikach, a ty mi wyjeżdzasz, że mam być z czymś słowna XD Zrozumienie prostych kilku zdań widzę leży u ciebie.
  • Odpowiedz
@Lillia_: Jakim prawem dyktujesz mi o czym mogę pisać na tagu? Każdy tutaj wylewa co chce... Nie zgadzasz sie z tym co napisałem, ale trochę przesadzasz w reakcji.
  • Odpowiedz
@Lillia_: To przestań pisać, dla mnie już jako osoba do wymiany zdań nie jesteś wiarygodna. Przynajmniej pokazałaś prawdziwą twarz (usunięcie tego nie zmieni). I co tego, że jestem zielonką? Ty możesz rozkazywać mi o czym mam nie pisać bo masz jakiś dłuższy staż? XD Ogarnij się. Lekceważenie rozmówcy przez pryzmat kolor nicku.
  • Odpowiedz
@Taka_nijaka: Kiedy nie masz nic do powiedzenia, ale musisz pokazać swoją obecność. Mam prawo mieć swoje zdanie, ludzie. Co jest nie tak z niektórymi osobami, ze jak coś jest nie po ich myśli, to muszą zwyzywać/insynuować coś takiego jak Ty/zakazywać wypowiadania swoich przemyśleń. Przestańcie kręcić kłótnię pod moimi rozważaniami. Jak wam się tak bardzo nie podoba ZIGNORUJ! Zachowujecie się jak te natarczywe Grażyny na FB/IG. To samo mogę napisać, że
  • Odpowiedz
Zachowujecie się jak te natarczywe Grażyny na FB/IG.


@fandram: A Ty zachowujesz się jak typowy Janusz boomer, który strzela fochami, gdy dyskusja pod jego wpisem mu się nie podoba.
  • Odpowiedz
@BigShow: Bo nie mam zamiaru się tutaj z nikim kłócić XD Rozumiem wymianę zdań, ale nie wyzwiska, zakazywanie wyrażania swojej opinii oraz insynuowanie bycie Markiem tylko dlatego, że uznałem go za zabawną postać dla mnie. Naucz się pojęcia co to Janusz boomer bo chyba mocno Cię dotknęły te Grażyny. Wymagania co do poziomu dyskusji muszą Cię mocno mierzić. Faktycznie oczekuję zbyt dużo od wykopu.
  • Odpowiedz