Wpis z mikrobloga

Hej zajrzałem na #tinder i jestem przerażony. Warszawa 25-30lat i wszystkie wyglądają tak samo. Próbują być modelkami, wygięte jak struna, festiwal próżności. Czy to są boty czy realnie ludzie? Z 40-50 za mną sprawdzania i słabo to wygląda z mojej perspektywy, bo liczyłem raczej na prostą dziewczynę (sam prosty) z którą wyskoczę do knajpy, na imprezę ale i na jakiś rower, a tu mam wrażenie, że najpierw trzeba lecieć do bankomatu, potem dziewczę na zakupy czy do modnej knajpy żeby sobie fote strzelić. Mam 6polubień w ciągu godziny, ale chcą żeby płacić i nie wiem czy to naciąganie? Polubiłem 1 czy 2 osoby więc par chyba nie mam. Kilka lat temu z #sympatia korzystałem i tam to normalniej wyglądało, bardziej realnie no i w sumie kilka randek miałem.

I jak to wygląda z Ukrainkami? Nie spotykałem się i nie znam żadnej pary, ani nawet Ukrainki w.podobnym wieku. Są jakieś różnice kulturowe powiedzmy? Zazwyczaj wydają się bardziej pogodne widząc np w sklepie
  • 17
@eli_eli_lema_sabachthani: załóżmy, że jestem przystojny i bogaty, ale nie chcę próżnej dziewuchy, a raczej taka do tańca i różańca. Tzw szarej myszki mitycznej. To na tinder coś się znajdzie? Miałem wrażenie, że przeglądam jakieś instagramy tam jest algorytm, że muszę najpierw #!$%@?ć te dziwadła, a potem będą realne tzn że jest jakieś promowanie? Myślałem, że tu tylko lewo/prawo i jak się trafi para to się gada i tyle, a tu chcą
@eli_eli_lema_sabachthani: ale czy one są klonami czy nie. Tzn taka moda i po prostu coś mnie ominęło czy to są jakieś boty i zaraz będą mi zaproszenia na only fans czy instagramy wysyłać? Ja wiem, że modne są dzioby i jakieś foty z ładnego hotelu wyglądają lepiej niż blok z lat 70-90, ale spodziewałem się dużo mniejszej skali. Na innych portalach to wygląda inaczej mam wrażenie.
wszystkie wyglądają tak samo. [..] Z 40-50 za mną sprawdzania i słabo to wygląda z mojej perspektywy,


@michau92: ale to wina mężczyzn, bo takie się podobają ogółowi i stąd część upodabnia się do wzorca i jest wyżej notowana, a na początku pierwszych sesji wyświetlają się najpierw te najlepsze. Plus Warszawa jest trochę bogatsza, więc naturalne, że będzie więcej zadbanych i opatrznie możesz je źle odbierać. xD Z takimi ocenami poczekaj aż
@SmugglerFan: nie że ładne zdjęcia tylko, że strasznie nienaturalne.
Wolałbym żeby mi się w dresie pokazała bez pudru niż #!$%@? jak na bal maturalny. To też świadczy o ludziach, bo ja sam wolę założyć portki na rower brzydkie, ale wygodne i pół dnia na nim spędzić, a z mojego doświadczenia kobiete ciężko namówić na rower na dalej niż 20km, a takiej szukam. Nie chcę, żeby mi tylko wyglądała i pachniała.
@HansLanda88: to ile tego tam jest? Na tych sympatiach to pamiętam że kilkanaście stron i aktywności się wybierało do tygodnia,by zawęzić szukanie. W tydzień się kilka razy mimo 1 wiadomości można było umówić, a że tinder lepszy to myślałem, że trochę to inaczej wygląda.
@SmugglerFan: to był przykład typie przesądzony żebyś załapał. Po prostu tak jak na codzien chodzi lub jakieś pasje wykonuję, bo suknie maxi czy mini to tak na codzien raczej nie zakładasz. Chyba że właśnie zakładasz to inne światy i szkoda czasu tracić. Jestem introwertykiem i jak nie uprawiam sportu czy nie obracam się w gronie znajomych na domówce to siedzę w domu czy kinie ewentualnie na koncercie czy meczu gdzie nie
Pytam bo nie wiem jak to działa i czy warto przekopywać się przez plastiki czy szkoda palca męczyć


@michau92: z taką pogardą i roszczeniowym podejściem to lepiej od razu udaj się pod #przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jak potrafisz się zreflektować i trochę zejść na ziemię, to tak, jest ich ogrom - Warszawa jest nie do przejścia, więc jak ktoś jeszcze będzie narzekał, to niestety ma
@HansLanda88: narzekam bo się nie mogę w takich klimatach odnaleźć, to nie pogarda. Ja prosty robol jestem gdzie mnie tu księżniczkę dają. Mieszkam i pracuję w Warszawie i nie widuję tego na codzien. Założyłem też dziś Badoo i zdecydowanie lepiej to wygląda, myślę że tam łatwiej będzie znaleźć kogoś do umówienia się.

Nie mam kartofla zamiast twarzy, ale też nie jestem jakimś modnym gościem, w ogóle mnie to nie kreci i
@michau92: na sympatii teraz też jest lipa. Gdy używałem jej 4 lata temu to łatwo było się umówić z jakąś loszką, teraz niezbyt. Zostały same najgorsze lochy, te same mordy co 4 lata temu. Te ogarnięte usunęły konta albo sobie znalazły kogoś.