Wpis z mikrobloga

Chyba najśmieszniejszym momentem ostatniego odcinka była scena gdy Galadriela tłumaczyła Isildurowi jak ważna jest pokora xD Postać która przez ostatnie 6 odcinków wykazała całkowite 0 pokory wobec wszystkiego i wszystkich teraz daje o niej morały xD Oprócz tego nawet podobało mi się jak Adar ładnie podsumował ludobójcze fantazje tej rządnej krwi psychopatki, ja nie wiem jaki był zamysł scenarzystów ale nawet Deanyrys po spaleniu królewskiej przystani była sympatyczniejszą postacią niż ona. No i oczywiście sceny akcji wszędzie tam gdzie 90%+ efektu nie było dziełem grafików komputerowych wyglądają przeciętnie(i całkowicie nie oryginalnie bo praktycznie wszystkie to klisze z innych filmów i gier wykonane w gorszy sposób). Nawet finalna scena że spadającymi na wioskę odłamkami wyglądało średnio a reakcje aktorów były dojść kiepsko zagrane i spasowane z efektami komputerowymi. Serio za to 500 milionów nie udało się zatrudnić choć speców od choreografii i planowania scen akcji bo to wszystko tu wypada strasznie przeciętnie? Nie mówię już o tych anime fikołkach na koniu w trakcie bitwy czy o tym że potężny mroczny magiczny miecz okazał się kluczem do śluzy w tamie xD

#ringsofpower #lotr #pierscieniewladzy #amazon
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda mi w ogóle tego motywu powstania Mordoru, bo mógłby być bardzo fajny, gdyby nie reszta.


@Foxlifejenkins: Sam wybuch wulkanu był fajny jak wszystko co w tym serialu jest niemal w całości dziełem grafików ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy coś trzeba już nagrać na planie to poziom dramatycznie spada nie wspominając o samym scenariuszu bo to jedno wielkie xD
  • Odpowiedz