Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak ładnych kilka lat temu czytałem co tydzień na #weszlo felietony Zarzecznego, Stana i Kuby. Z ciekawości zobaczyłem, co to za nowy dziennikarz pisze felietony w czwartek i okazało się, że pisze najlepsze z nich. W ogóle szkoda, że już nie pisze. To była ważna część tygodnia, jeszcze ta nutka nie pewności, czy felieton będzie chwilę po północy, po pracy, wieczorem, czy wcale (to i ochocze wstawianie cytatów było podobne do felietonów Zarzecznego). Do tej pory pamiętam, że po ślubie @Leszek_Milewski nie było felietonu w czwartek, ale jakiś czas temu wybaczyłem.
Ale ja w sumie nie o tym. Przez kilka lat co czwartek patrzyłem nad tekstem na małe zdjęcie (to nie jest to co poniżej, inne było przez długi czas, na weszlackim żółtym tle). W każdym razie pamiętam, jak po latach kojarzenia tylko z artykułów Leszek wystąpił w lidze minus, czy innym programie.
Jakież było moje zdziwienie, jak na podstawie tego zdjęcia spodziewałem się młodego gościa, takiego trochę cwaniaka z Łodzi powiatowej, w stylu Olkiewicza tylko innego, a był stary, lekko smutny gość, w czarnym long-sleeve :D
No ale występ bardzo na plus, jak już miałem pewność że to na pewno Leszek, a nie Adam Godlewski, to oceniałem pozytywnie
#tetrycy #goalpl
przemkowxd - Pamiętam jak ładnych kilka lat temu czytałem co tydzień na #weszlo felie...

źródło: comment_1664488211rhkGCBB1r0QQtLCctkGNMd.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@przemkow_xd: a ja pamiętam, że kiedyś miałem polubione kilka profili powiązanych z weszło jak i samo weszło na twitterku i co środę wyskakiwała mnie ta uśmiechnięta morda, jakoś mnie irytowało, ale z czasem trafiłem na programy z @Jakub_Olkiewicz i zrozumiałem skąd ten przaśny uśmiech, uśmiech człowieka, który zawsze emanuje pozytywną energią (chyba, że ktoś coś mu wyleje w mieszkaniu #pdk), teraz w życiu bym tak nie pomyślał, bliżej mi do
grastanislaw - @przemkowxd: a ja pamiętam, że kiedyś miałem polubione kilka profili p...

źródło: comment_16645228021kABJo39RZWNjV3boVRxPM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przemkow_xd: Leszek na początku występowania w programach video wydawał się być speszony i wycofany, ale potem się rozkręcił i teraz świetnie się go ogląda. Myślę, że Leszek ma tę cichą charyzmę, nie musi dużo mówić ani wariować na siłę (jak taki Kowal na przykład). Bardzo dobrze się go słucha i świetnie się odnajduje jako prowadzący.
  • Odpowiedz
@hajnekan: Zawsze jak któryś Tetryk był w quizie to od razu się ożywiało i była swojska atmosfera. Kiedyś chyba był taki odcinek Weszłopolskich, gdzie przyszli i zaczęli swoje dygresyjne śmieszki, to potem żartowali, że więcej nie będą zaproszeni
  • Odpowiedz