Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje że Grzesiu zabrał się za przytulanie śpiącej Moniki? Jeśli Monia mówi że mógł ją najpierw obudzić (przed przytuleniem) to jest trochę przegięcie z punktu widzenia standardów powiedzmy europejskich naruszania przestrzeni innych osób. Trochę to dziwne było i dziewczyna mogła poczuć się bardzo niekomfortowo.

Dobrze że poleciał Alimenciarz, ale Carma na RR pewnie poleci i wydaje mi się że z punktu widzenia poziomu rozmów, rozkminek czy gry będzie to strata z punktu widzenia obserwacji sezonu. Granie nie musi polegać na prostactwie, krzykach i gadaniu głupot - trochę szkoda by było bo mimo wszystko jakiś potencjał posiada biorąc pod uwagę jakie dziewczyny mają jeszcze wejść do programu.

Magda - dowiadujemy się z rozmowy z Grzesiem że była z 34-latkiem, ma 47-letniego przyjaciela i potwierdziła że umawiała się z takimi facetami. Super przebieg ma dziewczyna, a do Kanady wyjechała w wieku 16 lat, aby uciec przez toksycznym związkiem, który zaczęła w wieku 14 lat. Wow - czuję się strasznie staroświecki.

Angelika - no kurde nadal będę uważał że to Sońka 2.0.

PS: może Hania z wyroczni zadała pytanie sprawdzające Mikołaja czy planował ją wymienić i wyrocznia dała odpowiedź TAK.
#hotelparadise
  • 14
  • Odpowiedz
@kipman1: Dzięki, że o tym napisałeś. Przytulanie się do śpiącej dziewczyny, z którą nie jest się w relacjach na tyle bliskich, by wiedzieć, że ona tego chce, jest molestowaniem. Trzeba na to uczulać.
  • Odpowiedz
Super przebieg ma dziewczyna


@kipman1: Przejrzyj tag, pojawiły się niepotwierdzone informacje, że kur... znaczy prostytuowała się w wynajmowanym mieszkaniu, z którego właściciel musiał ją wyrzucać. To by pasowało do tej jej opowieści, że musiała uciekać, skoro zajmowała się zawodem, którym zajmują się też szemrane jednostki.
  • Odpowiedz
@heheszka2: w pelni się zgadzam - w zagranicznych reality to by była wielka afera - taki mamy "raj"

@BigShow nie muszę przeglądać - znam te plotki od bardzo dawna, nawet poruszałem gdzieś ten temat wiele tygodni temu gdy trupy z szaf poszczególnych dziewczyn z poprzedniego seoznu wypadały po skończeniu emisji.

@Hogataa26 program nie polega na szczerości a grze - to nie program "ja i przyjaciele" - wydaje mi się że Karma
  • Odpowiedz
@kipman1: Carma czuje grę i gra z klasa, a nie napuszczając jedną na drugą jak to robi większość uczestniczek. Chyba nie potrafi przełamać roznicy wieku. Rozmowa Carmy z Cinkciarzem o Rajskim to bylo coś. Ona jak piszesz na poziomie rozkminia, a on jakby nie stykało. Niby rozumiał, a był w swoim świecie.

Co do Mikiego to ciekawe coż innego mogło Hanke tak rzucić, ze ręce trzesły jej się ponadnormatywnie. Może dowiedziała
  • Odpowiedz
@kipman1: a kto napisał tutaj, że to program JA I PRZYJACIELE? Przecież tutaj się gani ludzi za to jakimi fałszywymi są #!$%@?, więc dlaczego Kamila ma mieć nagle przywilej, skoro tak samo jest fałszywa?
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Wszystko jest kwestią subiektywnej oceny - Monika też grała osto z Alimenciarzem i chłopak pewnie z odcinków TV dowiedział się że nie była do niego pozytywnie nastawiona. Ktoś powie że to było fałszywe, a ktoś inny że mu się należało. Wszystko jest kwestią perspektywy. Na zasadzie podobnej perspektywy wydaje mi sę że Carma gra z klasą bo nie napuszcza na siebie ludzi, nie krzyczy/piszczy tylko stara się grać poprzez rozmowę.
  • Odpowiedz
@kipman1: Magda to sobie raczej więcej dopowiada niż by miała to być prawda. Do Kanady pewnie wyjechała bo może ma tam rodzinę, albo wyjechała z rodziną lub była jakaś inna konkretna okazja a ona dorobiła resztę o ucieczce.
  • Odpowiedz
@kipman1: komu wypadły trupy z szafy z poprzedniego sezonu takie jak Magdalenie? Zaciekawiłeś mnie Mierczku bo albo mam mgłę pocovidową albo musiałem pominąć ten topic jakimś cudem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BaBo: było minęło - sezon 5 się skońćzył, niech sobie żyją jak chcą, ja już nie pamiętam czy to była dyskusja na grupie, w privach czy na forum, możeliwe że to była wymiana informacji bardziej prywatna bo tutaj każdy się ze mną kłócił. Aby nie przekręcać powiem tylko tyle - pewna krótkonoga blondynka lubiła kiedyś latać za mężatymi z dziećmi - a facet nie mógl się jej pozbyć do tego stopnia
  • Odpowiedz