Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#wykop

Ktoś z moderacji zbanował mnie za avatar Rumuna :/

Zalogowałem się na swoje konto, które od kilku lat nie było używane. Zweryfikowałem numerem telefonu. Ustawiłem avatar Rumuna, ten z ukraińskim Ricardo. Byłem aktywny przez kilka godzin - normalne komentarze i wpisy, bez obrażania kogokolwiek, bez filmików z asem wykopu itd.

Co zrobił ktoś z moderacji? Zbanował mi konto permanentnie "do wyjaśnienia". Napisałem maila. Okazało się, że na moim koncie zauważono podejrzane aktywności, rzekomo doszło do włamania. No tak, bo wcale nie dostaję na maila alertu o każdym logowaniu. Ba, wcale nie dostaję powiadomień o nowych logowaniach na maila z 2FA, z którego rzekomo miało wycieknąć moje hasło. Wcale nie mogę sprawdzić listy aktywnych sesji i tak dalej.

Pytanie o to, jakie były to aktywności, zostało zignorowane. Poproszono mnie o kilka informacji w celu odblokowania. Wysłałem wszystkie niezbędne dane do unbana (mail, login, nr telefonu). Dostałem odpowiedź, że moje zgłoszenie zostało przekierowane do moderacji i zostanie rozpatrzone.

Moderator był mega wyrywny, by bezpodstawnie mnie zbanować, a na unban czekam kolejny dzień. Odpowiedzi na maila są max. raz dziennie, a bezpośrednio z moderatorem (nawet nie wiem z którym, bo w historii przewinień pusto) nie da się skontaktować. Tymczasem prawdziwy rumun wchodzi z kolejnych kont i wrzuca kolejne śmieszne filmiki.

Teraz już rozumiem odpływ użytkowników, bo historii takich jak moja jest pewnie więcej. Z jednej strony szkoda, że nie ma żadnej sensownej polskiej alternatywy, z drugiej czy to ja jestem pokrzywdzony? No nie, bo to oni tracą kolejną cyferkę w statystykach, a nie ja. Ta sytuacja skutecznie wyleczyła mnie z nałogu wykopowego, więcej tu na pewno nie wejdę. wiem, krzyżyk na drogę i tak dalej, wkurzyłem się i chciałem się wyżalić.

Zdjęcie niepowiązane

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63345c6ddcf9cccaa52ad42c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#wykop

Ktoś z moderacji zbanował...

źródło: comment_1664398833cPDAxhc7GUdctIwSUcsR6D.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie była podobna sytuacja, ustawiłem se avatar taki jak rumu, chwile posiedziałem na wykopie, a rano perm ban i mi mówią ludzie, że #!$%@?łem niezły szajs w nocy ;d Wszystko dobrze by się skończyło, ale kurde razem z perm banem poleciały wszsytkie moje wpisy z prawie 14 lat xD
  • Odpowiedz