Wpis z mikrobloga

#parallels #macbook #macos

Jest jakaś opcja żeby kupić parallels najnowsza wersje za ok 100zł a nie 500? :D potrzebuje do jednego programu a chce zeby w miarę płynnie chodziło
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Insiders: Niby spoko, ale pewnie ma mniejszy zakres opcji oraz narzędzi (parallels ma cały toolbox). Niemniej jednak do zwykłych zastosowań pewnie się nada tak samo.
  • Odpowiedz
@korbuzz: ostatecznie kupiłem drugiego lapka na windzie xD w mega promocyjnej cenie wiec nie strace na tym na pewno. Dlaczego? Bo ta wizualizacja windowsa 11 po którymś uruchomieniu już mi apki nie uruchamiała i musiałem kombinować :/
  • Odpowiedz
@Insiders: Ja parallels używam już ponad rok. Chodzi całkiem przyzwoicie. Gram na nim czasami w World of warships, albo jakieś inne gierki, które działają. Ostatnio zainstalowałem sobie shadow of mordor i działa elegancko. Musisz spróbować jak apka będzie Ci działać i wtedy podjąć decyzje, czy taka optymalizacja Ci wystarczy
  • Odpowiedz
@korbuzz: nie ukrywam ze lapek z windowsem śmiga pięknie aleto dalej windows i dwa sprzęty w domu więc wypróbuje na bank tego sposobu. Ale apka raczej będzie działać. Dzięki za odpisanie w ogóle xD
  • Odpowiedz