Wpis z mikrobloga

@Miecz12: to na jakim etapie zakończyć żeby mi nie wywaliło z koszyka? Mam teraz w podglądzie zamówienia: oczekuje na płatność (w niebieskiej ramce)
  • Odpowiedz
@vladek: przecież to można wyjść z tego normalnie. Zaksięgowane będzie za jakiś czas. Bym patrzył szybciej na mail niż status w profilu.
Bydzie dobrze nie ma lypy xD
  • Odpowiedz
@Miecz12: ale mam nie opłacone dzisiaj bo to przelew tradycyjny ma być. Tylko się boje żeby nie wyrzuciło z koszyka na tym etapie. Przekierowano mnie na te ramkę czerwoną. Skąd ja mam wziąć id sprzedawcy i opis. Jakieś potwierdzenie przyjdzie?
  • Odpowiedz
@Miecz12: chce zapłacić jutro. Czyli na tym etapie już nic nie robię? Tylko zostawiam jak w podglądzie? Nie mam żadnego potwierdzenia że zamówienie zostało złożone na mailu. "Oczekuje na płatność" zmieni się na "złożone" po dokonaniu płatności?
  • Odpowiedz
@Mehi: zmieni się na opłacone, tak nic nie musisz robić, jak już w koszyku nie ma to znaczy że już jest bezpieczne i czeka na hajs/realizację
  • Odpowiedz
@Miecz12: dzięki, jest w zamówieniach i nie ma w koszyku. Nie pokazywało tylko opcji zapłaty ale po przelogowaniu pojawiła się. Nie mam też żadnego maila poki co. Chyba będzie okej.
A teraz jak czy jak mam zaznaczony przelew tradycyjny to tylko bank albo poczta czy mogę przez internet? :)
  • Odpowiedz