Wpis z mikrobloga

W jakimś wywiadzie El Dursi mówiła, że w tym sezonie zaskoczyło ją to, że był jakiś totalny gracz, który wydawał się bez uczuć, a potem na niego spadła miłość. Mówiła że nie może więcej zdradzać. Co myślicie, którego miała na myśli? Igora? Grześka? Adama? Chociaż w Adama i miłość to mi ciężko uwierzyć XD
#hotelparadise
  • 14
No mi w sumie wpadło pierwsze do głowy, że może Igor wróci jakiś "odmieniony" i stwierdzi, że już nie będzie knuł, bo to on był tam wg wszystkich największym graczem. Anastazja na niego czeka i będzie wielka "miłość" chociaż ich związek był nudny jak flaki z olejem i raczej taki pozostanie. Czy Igora można określić, że jest bez uczuć? Nie wiem, z pewnością nie jest dobrze u niego z psychą.
@Patmilka
@ladymysterio
@Opportunist dla mnie Grzesiek zbyt często mówi, że on chciałby się zakochać, że szuka kogoś sensownego ( jak np Monika ) i to na pewno nie o niego chodzi. Bardziej stawiam na Adama, na dodatek do Carmy mówił ' wiesz ja po hotelu nie będę tego kontynuował, wiesz jaki jestem przecież ' także pasuje do Alimenciarza. Potem z tej miłości do byłej wróci i jej dzieciaka machnie xd
@Patmilka jasne. Według mnie powinien mieć laskę z głową na karku, która go powstrzyma kiedy chce coś zrobić czy powiedzieć. Wtedy byłby całkiem normalny.