Wpis z mikrobloga

Swoją drogą, to motocykle MotoGP zrobiły ogromny postęp. Miller pobił rekord okrążenia z wyścigu, a przecież nie było wyścigów w Japonii od trzech lat, nie było żadnych danych, a sobota była mokra, więc tor nie miał przyczepności. Może więc ta Honda rzeczywiście jest lepsza od poprzedniej, tylko konkurencja poszła aż tyle do przodu.
#motogp
  • 10
@Ignite: Może faktycznie tak być skoro mają już jakiś punkt odniesienia. Motocykle może i są szybsze, ale za to częściej są procesje przez te aero. Gdyby nie walka w środku stawki i trochę Marqueza to byśmy zasnęli.
Jestem ciekaw jak dzisiejszy wynik wyścigu wpłynie na motywację ze strony japończyków. Dla Hondy to sprawa honoru, bo mają już kierowcę który wraca do pełnej sprawności, a tu motocykl nie podaje.
Dla Hondy to sprawa honoru, bo mają już kierowcę który wraca do pełnej sprawności, a tu motocykl nie podaje.


@Tiazz: ja myślę, że sam motocykl nie jest taki zły. Tylko bardziej jego tylna geometria.

Zobacz, że Marini nie potrafił dogonić Marqueza na wyjściu na prostej i pod tym względem Honda naprawiła błąd z 2015 i 2016r, gdzie mieli najmniej mocy i teraz nawet Ducati ma problem.

Jak się popatrzy na zachowanie
@Stitch:

A to nie jest tak, że ten motocykl po prostu nie skręca? Bo wcześniej Marquez go stawiał bokiem używając tylnego hamulca, a teraz jednak ten charakter motocykla jest zrobiony pod wszystkich przez co w sumie nikt nim nie potrafi jeździć, a bokiem go nie postawisz i nie skręcisz tak jak to było w poprzednich wersjach.

Jestem ciekaw jak się odnajdzie młodszy Marquez na Ducati bo to jednak będzie powiew świeżości.
A to nie jest tak, że ten motocykl po prostu nie skręca? Bo wcześniej Marquez go stawiał bokiem używając tylnego hamulca


@Tiazz: Marquez go stawiał bokiem własnie dlatego, że tyl nie sklejal. Pol naciskał na zmianę rozkladu mas, bo on duzo tylnego hebla używa, a tu go nie czuł. Marc zawsze baaardzo późno hamował i wręcz stawał na tym heblu.

Wczoraj 93 mówił, że problemem jest wejście w zakręt, bo nie
@Tiazz: Może już w następny weekend? Ten przejechał na starych częściach, poszło mu świetnie, zdobył informacje jak się zachowuje jego ciało. Teraz czas na testowanie pod kątem przyszłego sezonu.