Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie, ale o meczu Polska Walia wypowiedział się Walijski dziennikarz Matthias Coedwig Fawr dla Sianel chwaraeon.
"Już jutro czeka nas wielkie, olbrzymie widowisko prawie niczym walka gladiatorów, niczym bitwa Celtów z legionami Rzymskimi (napięcie klatki piersiowej), oczywiście Polska obecnie to taki mały Rzym, ale jednak jeśli jutro wygramy będziemy mogli marzyć, będziemy mogli wierzyć w utrzymanie w grupie. Panowie ja podzwoniłem, zaciągnąłem języka, aby trochę dowiedzieć się o selekcjonerze reprezentacji Polski. To jest człowiek znany z dwóch rzeczy, pierwsza rzecz (łapię za rękę Tormeya Draiga) afera korupcyjna dokładnie sprzedawanie spotkań, druga rzecz doprowadził drużynę mistrza Polski, aby walczył o utrzymanie. Słuchajcie żadna poważna reprezentacja nie powinna zatrudniać takich person, piłka powinna być czysta, powinna zawierać pasję, taką pasję jaką mamy my mejweni. Jesteśmy ludźmi, którzy chcą oglądać piłkę, jesteśmy kibicami. Dlatego apeluje do Garetha Bale oraz kolegów z jego zespołu (patrzy w kamerę) dajcie z siebie wszystko, rzućcie się na Polaków tak, aby to mecz z nami wspominali jako najgorszy w życiu. (Oddycha szybko zmęćzony swoją wielką Borkoracją)
Maitias Hanner: Ależ tutaj nam Matthi dał wywód, ludzie na czacie piszą dymy dymy, użytkownik SzkockiekopytoMathiasa napisał, że Polacy nie mają jakości w składzie. Tylko dziwi mnie nazwa użytkownika, przecież Matthias jest Walijczykiem a nie Szkotem no i nie ma kopyt hehe.
#mecz #kanalsportowy #kanalbekowy #repre
Epiktetlol - Nie wiem czy wiecie, ale o meczu Polska Walia wypowiedział się Walijski ...

źródło: comment_1664007290J17slUCGFfAsTkpiRmqwA1.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach