Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Większość wykopków jest bardzo nie kulturalna, zero szacunku do wszystkich. Nie raz komuś polecałem filmy lub pomagałem szukać tytułów. Nawet Ci nie podziękują, plusa nie dadzą, no guwniarze nie wychowane. Ja zawsze jak ktoś mi pomoże tutaj, to daję plusa, często powiem dziękuję. Ja już chyba jestem za stary na ten portal bo coraz częściej #!$%@? głupoty, takie dziadkowe gadania xDDD. Chociaż wiekowo, nie zaliczam się nawet do boomeró.
  • 9
@wfyokyga: jakieś 4 lata temu gdy byłam aktywna na swoim pierwszym założonym tutaj kącie, napotkałam jakiegoś mirka proszącego o pomoc w zmianie i znalezieniu swojego stylu.

Podsyłałam mu ubrania jakie mógłby nosić (nie wiem czy zmienił) poradziłam również ogarnąć brodę oraz zrobić taką, a nie inną fryzurę. Akurat co do odmiany swojej twarzy posłuchał i zupełnie inny mirek z niego był taki z 3/10 na mocne 7/10 napisałam że napewno zwróci
@wfyokyga: ogolnie ten zbiorowy umysl wykopu jest zdrowo jebniety. Ale pozytywnie zszokowal mnie mirkoblog :D jakis czas temu przekreslilem wykop jako rak, umysl polski b, poszukiwacze prostych odpowiedni na trudne pytania, ludzi ktorzy nienawidze tego co inne. Ale mikro jest calkiem spoczko. Tez choruje na to co wymienilem wczesniej ale jest masa fajnych ludzi tez.