Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś linka z wszystkimi wyciekami w maksymalnej jakości? Po 5 minutach szukania znalazłem 50 minut nagrań na jakiejś rosyjskiej stronie, ale jakość 360p xD
#gta
  • 14
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: masz ochotę podrzucić działające archiwum na jakiegoś google drive czy coś? Porównałbym sobie, być może Rockstar wymusił skasowanie oryginalnego archiwum i podmienili je na to. Albo problemem jest Ubuntu z którego aktualnie korzystam, chociaż w to wątpie
  • Odpowiedz
@xpatryk89: pobralem na nowo to archiwum z url ktore ci podeslalem i wszystko smiga. Ogarnij sobie kompa a nie jakies ubuntu sruntu pierduntu. Zreszta watpie aby dalo sie ingerowac w plik ktory juz wisi na uploadzie na serwisie ktory nie jest swoistim drive'em jeszcze rar
  • Odpowiedz
@s-k-fantasyfactory: można stworzyć nowe archiwum ale rzeczywiście może to wina mojego systemu, ogólnie większość programów pakujących na androida/unixa ma problem z winrarem odkąd pojawił się ten nowy standard rar5. Już wszystko działa ^^ p.s. mój komp jest całkiem nowy i wydajny tylko akurat korzystałem w tym momencie z linuksa
  • Odpowiedz