Wpis z mikrobloga

No ale Panowie, umówmy się. Moim zdaniem Rafał Gikiewicz dzisiejszym występem w Mocy Futbolu, skreślił się z występów w reprezentacji Polski. Takie są fakty! Takie są fakty i dla mnie nie ma dyskusji.

I żeby nie było… Lubię chłopaka! Pokazał, że jest waleczny, nieugięty, heroiczny, ofiarny, czasem może i trochę zawadiacki, ale my też jako kibice, chcemy takich oglądać. Rafał jest abstynentem od paru lat. Pokazuje klasę, pokazuje klasę, Panowie w jednej z topowych lig świata! My możemy dyskutować, czy Bundesliga jest czwartą, czy trzecią ligą w Europie, ale Rafał Gikiewicz swoim profesjonalizmem, swoją cierpliwością, swoją nieustępliwością, wspiął się na absolutne wyżyny.

Ale panowie... Nie może być tak, żeby piłkarz, choćby nie wiem jak dobry, korzystając ze swoich dobrych znajomych dziennikarzy, co chwila wyskakiwał z ekranu telewizora, czy laptopa, wołając o powołanie do reprezentacji... I żeby nie było! Ja wszystko rozumiem. Masz znajomego dziennikarza, powiedz mu o jakiejś tajemnicy szatni, podaj mu skład przed meczem jeśli jesteś trenerem, albo nawet taktykę. Ale, Panowie, są jakieś granice.

Jaki piłkarz będzie szanował swojego kolegę z szatni, który gdzieś… no nie bójmy się użyć tych słów: gdzieś na siłę wpycha się do kadry. To ja się pytam, skoro jesteś takim dobrym piłkarzem - bo jesteś Rafał, to jest niezaprzeczalna prawda. Ale Rafał… skoro jesteś takim dobrym piłkarzem, to może problem jest gdzie indziej? Może jakbyś Rafał trochę zmniejszył swoją obecność w mediach, jakbyś, gdzieś… nie wiem… po prostu mniej się odzywał, he he, to może wtedy byłbyś brany na poważnie przez selekcjonera, przez piłkarzy, przez kibiców.

Tak czasem jest, są takie historie, pamiętamy Krzysia Warzychę, który był gwiazdą ligi greckiej, a w reprezentacji się nie odnajdywał. Może kadra, Rafał, po prostu nie jest dla ciebie.

Słuchaj Rafał. Masz 35 lat, graj sobie w tej Bundeslidze. Masz teraz dwa tygodnie, odpocznij sobie. A zimą, jak nie pojedziesz do Kataru, to może dostaniesz kataru i się wyrówna he he he, hy hy hy.

#mecz #kanalbekowy #kanalsportowy #heheszki #reprezentacja
Dawidk01 - No ale Panowie, umówmy się. Moim zdaniem Rafał Gikiewicz dzisiejszym wystę...

źródło: comment_166359626155CqWYsCZBVr989Ew1wmke.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz