Wpis z mikrobloga

U Fiony znowu wychodzą kompleksy i nieudolna gra z jej strony, kłamie że Miki powiedział że Piotr mu powiedział że jest ona dla niego całym światem. Ewidentnie Szakira wkurzona bo gra nie idzie po jej myśli, a to że pierwsze co zapytała o cycki nowej pokazuję ją w najgorszym świetle.
#hotelparadise
  • 5
  • Odpowiedz
@podbrodek: obserwując Shahirę też nie do końca jestem przekonana o tym , że to nie tylko gra z jej strony, że to nie strategia. Oczywiście to co robi Miki jest słabe i #!$%@?ące, z tym że ona sądziła że ma ciepłe kapcie, a to co powiedział na Rajskim Piotrek bylo dla niej kubłem zimnej wody. Jeśli to prawda że jest less te kapcie to była dla niej mega dobra opcja. O
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: ja myślę że to była próba ratowania Eweliny z którą Shahira miała lepszy kontakt niż z Anastazją- stąd próba zagrania ze Anastazja to konkurencja bo w jaki inny sposób miałaby motywować że wybór Eweli to lepsza opcja
  • Odpowiedz
@giminf3e: pelna zgodna. Przy tym knula, a od powtarzania jak to ona sie brzydzi knucia wykreowala sie przy pomcy takze arcyckliwych setek na rzekomo najbardziej szczera. Dziwne ze to tak latwo jej sie udalo i sie przyjelo.
  • Odpowiedz