Wpis z mikrobloga

Mega jestem ciekawy, czy w drugiej części ekranizacji Diuny będzie córka Paula - Ghanima. W książce, jeżeli dobrze pamiętam, to była chyba kilkulatka, która miała umysł dorosłej osoby. Jeżeli uwzględnią ją w dwójce, to może być najbardziej creepy postać w historii kina XD
#diuna
  • 8
  • Odpowiedz
@adam_87: Nie córka tylko siostra i nie Ghanima tylko Alia. A poza tym się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z dzieci Paula w pierwszej książce jest tylko jego syn który jako niemowlę zostaje zabity przez Harkonnenów przy zdobywaniu Siczy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@adam_87: jak już kolega @jast wyżej napisał, zapewne chodzi Ci o Alię. Jeśli twórcy chcą objąć całą pierwszą książkę, to musi się ona pojawić, bo jest dość istotna dla fabuły i kilku kluczowych wydarzeń (nie będę spoilerować co nawywija Święta Alia od Noża, ale powinno to być bardzo satysfakcjonujące ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ghanima to córka Paula, siostra bliźniaczka Leto II, pojawia się dopiero w drugiej książce,
  • Odpowiedz
Ghanima to córka Paula, siostra bliźniaczka Leto II, pojawia się dopiero w drugiej książce, Mesjasz Diuny.


@Kaczorra: To że Ghanima pojawia się w Mesjaszu to trochę naciągane. Jeszcze Leto ma jakiś wpływ na akcję na samym końcu, ale Ghanima nie. Bliźniaki tak naprawdę pojawiają się w Dzieciach Diuny, w Mesjaszu raptem się rodzą i książka się kończy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mjrMajor: nie powiedziałem, że coś robią, tylko że się pojawiają i to jest prawda ;). Jestem na świeżo po tych książkach, więc wiem ocb ;)
  • Odpowiedz