Wpis z mikrobloga

@Vfwf6CqE: wygląda imho bardzo średnio, ale skoro tyle czasu (już dobre parę lat będzie) trzyma się z takimi cenami na rynku to znaczy, że ktoś jej rzeczywiście tyle płaci.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to że serwis musi mieć jakiś prima sort, ale tego to nie wiem i raczej nie sprawdzę bo za #!$%@? nie dam takich pieniędzy za loszke 5/10.
  • Odpowiedz
  • 1
@Vfwf6CqE Kiedyś miała normalną stawkę 200/300. Wydaje mi się że teraz znalazła partnera a dodatkowo zarabia na "zadatkach" od naiwnych min. 470zl xD, wymagana płatność przed spotkaniem.
Jak dla mnie fejk jak #!$%@?, typu panien na telegramie co sprzedają vipki a potem niby sie spotykają za 100zl. Ona powinna mieć stawkę 200, max 250, za 1000 i tak nikt nie wróci, więc ma wyjebke na klientów i tylko bierze kase z
  • Odpowiedz
  • 0
@GoNpKNSsz Prostytutki kiedyś kończą karierę, z partnerem nie mają problemu, mają dużo chętnych wśród klientów na związek. Czy będzie to udany związek? Możliwe że tak, taka wypruta diva może już nigdy nie zdradzić i starać się żeby nie musieć tak już pracować.
  • Odpowiedz