Wpis z mikrobloga

@vomar: @myrad: Dalej cos średnio, wbiłem -I 12 -g 2 -w 256 --thread-concurrency 8192 wg tabeli 385 u mnie ledwo 300, zmiany tych wartosci wplywaja tylko na gorzej D:

a przy innym (400kh/s) -I 18 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 15232 pokazuje blad, ze za duzo TC, albo za malo lg :<
  • Odpowiedz
@Buchomodozor: nie znam się, ale spytam z ciekawosci , jaka masz dokładnie kartę? 7870 GHz Edition, XFX ? Jeżeli tak to ~ 300Khash według linka, który podałem jest normalne.

/edit

A teraz widzę, że dopisałes , że według tabeli powinna mieć 385, więc masz 7870 GHz Edition, GV-R787OC-2GD.

Ktos ci może sprzedał karte zajechaną minigiem ;))) (żart)
  • Odpowiedz
@Buchomodozor: ale co ma do tego zegar? Mam pecha i Nvidie GTX 760 - przy "OC Mode" mam 1228 taktowanie procka, a max Khash wynosi(nowy cudaminer) ~ 260 Khash/s.

@PadmaN: dokładnie o to chodzi, a karta karcie nierówna, nawet ten sam model itp.
  • Odpowiedz
@myrad: że zegar mam identyczny jak ktoś z tabeli i osiagnal 425kh/s a u mnie przy tym samym skrypcie (-I 18 -g 1 -w 256 --thread-concurrency 15232) pokazuje błąd. Też się nie znam, pytam :)
  • Odpowiedz
@Buchomodozor: pokazuje błąd bo pewnie za mało pamięci, zejdz z --thread-concurrency na 8192, a potem badaj kolejne intensity (-I od 13 w górę). Możesz je zmieniać już w działającym programie - klawisz G, a potem I i wpisujesz wartość. Im więcej tym więcej kH/s, ale też wyższa temperatura i zacznie artefaktami sypać po ekranie. Jak chcesz docisnąć na max, to wchodź przez zdalny pulpit by karta nie musiała pulpitu ogarniać...
  • Odpowiedz
@lolek_11: wiesz temperatura mi nie straszna, jak ostatnie pol miesiaca cisnalem gtxa na 80st. teraz karta wycisnieta na 52, to wydajemi sie ze zapasu troche mam. Maxa cisnac nie chce, byle dosc wydajnie sobie bedzie kopac w tle, podczas przegladania neta. Spróbuję cos podzialac, dzięki :)
  • Odpowiedz