Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hejka,
Potrzebuje pomocy z kartą #skup. Pomijając już fakt, że kolejny raz mam problem z tym kontem i opisy różnych procesów nazywają się inaczej na apce i w przeglądarce to potrzebowałabym wiedzieć, czy ktoś z Was wie jak przelać środki z systemu centralnego na konto karty skup?
Zasiliłam kiedyś tą nieszczęsną portmonetkę na kwotę 200 złotych. Mam tam teraz ponad 180 zlotych, a nie mogę kupić biletów bo okazuje się że to dwa różne konta...
Jakby ktoś wiedział jak mi pomóc to będę wdzięczna na info ()

#katowice #kiciochpyta #kartaskup
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ambitnyprogramista: chcialam, ale są jakieś ograniczenia z załadowaniu konta (do 200 złoty, a bilet kosztuje więcej) i przy próbie płatności za bilet blikiem wywala mi zlecenie po chęci potwierdzenia płatności :/ w tej sytuacji chciałabym po prostu wydać na jednorazowe bilety wszystkie środki i zamknąc kartę.
Jak wspomniałam środki są na koncie centralnym ale nie umiem się w ogóle doszukać ani w apce, ani na stronie, ani w internecie jak mogę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ambitnyprogramista: no czaje, nie będę jednak chodzić to nich żeby kupić bilet jednorazowy ;)
Napisałam wiadomość do supportu żeby mi wytłumaczyły jak mogę przesłać te środki na kartę skup. Jak nie będą w stanie mi odpowiedzieć to już zgłoszę chyba sprawę do jakiegoś rzecznika praw konsumenta bo już 2 razy odrzucili mi wszelkie reklamację na tą kartę i nie chca mi zamknąć karty i oddać środków:(