Wpis z mikrobloga

@comiszkodzi: Nawet jeśli to białe buty i obowiązkowo torebka pod kolor butów to było modne chyba w 1980 roku xD no i te kolarki z wyciętym topem jak już zbliżamy się ku jesieni „a to jebnę długi kardigan” xD no serio wiocha no
Najlepiej to tam ubrany jest Mikołaj
A ten blondyn (nie pamiętam imienia- Grzegorz?) to w ogóle wygląda jak jakiś Pustelnik w tym „kapturze” drewnianej laski mu brakuje
  • Odpowiedz
@Opportunist: haha napisałaś "przechodziłam tamtędy wczoraj na szczęście nie widziałam tych małp" - mi się wydaje że o modzie nie powinna wypowiadać się osoba która w weekend przechodzi się po "mieście" i czuje się jak w cyrku w poszukiwaniu małp....
Co ty wiesz o modzie i kim ty jesteś hejterko aby oceniać innych? Czym innym jest wygodna stylówka przed imprezą, przed malowaniem itd., a ocena torebki to jakiś żart -
  • Odpowiedz
@Hogataa26: może nie nazwałabym ich małpami i nie wyśmiała stroju na ulicy, ale wyglądają jak wycieczka szkolna - z drugiej strony, to gdzieś się tam bujają na dworze, po co mieli się stroić - raczej założyli pierwsze lepsze co mieli:)
  • Odpowiedz