Wpis z mikrobloga

Takie mam ostatnio przemyślenia, że strasznie współczuję prezesowi. Jasne, że jest to krętacz i nierób. Jego dochody z chińskich interesów pewnie lecą powoli na łeb, na szyję(wiem co robi bo miałem nieprzyjemną styczność). Jednak gość wydaje się być w ciężkiej depresji. Praktycznie co filmik to lekko schlany, ledwo opuszcza norę, ma niby dwie brzydkie kmerki ale nie jest w stanie się z nimi porozumieć poza Kom Hija. Jak kiedyś nagrywał każdego co się nawinął to teraz robi drinki sąsiadom i spieprza do nory "montować". Żyje jakimiś wyobrażeniami swojego smutnego życia i będzie tak gnił chyba do końca swoich lat.
#raportzpanstwasrodka
  • 8
  • Odpowiedz
Jego dochody z chińskich interesów pewnie lecą powoli na łeb, na szyję(


@Hexensabbat: Te dochody były dokładnie takie same jak teraz z pola pitca czyli żadne, jedna wielka ściema do kamery. Jak by robił handel to by gniotów nie kręcił, ze dwa razy mu się udało gaci sprzedać za 100$ i robi z siebie krezusa finansjery. Zawsze się kreował na kogoś kim nie jest bo godność mu nie pozwalała by ktoś
  • Odpowiedz
Jednak gość wydaje się być w ciężkiej depresji.


@Hexensabbat: Nie wyśmiewaj się z chorych na depresje, bo najwidoczniej nie wiesz z czym na co dzień muszą zmagać się ludzie w depresji, To nie jest zły humor, migrena, albo katar!!! Jak to ciężka i długa droga by z tego wyjść, wiedzą tylko Ci który sami są/byli chorzy i ich bliscy. Depresja nie oznacza, że tylko będziesz leżeć w łóżku całe dnie, to
  • Odpowiedz