Wpis z mikrobloga

Ale wiesz, że są dużo lepsi piłkarze od Musiały, którzy imprezowali? Tak, da się to pogodzić


@dnasstorm: a gdzie napisałem że się nie da tego pogodzić? Da się. Tylko faktem niezaprzeczalnym jest to że picie w wieku nastoletnim nie sprzyja prawidłowemu rozwojowi organizmu.
  • Odpowiedz
@justkilling: jeżeli mieszkam w Polsce w wieku 0-6 lat, a potem w wieku 6-18 lat w UK, to tak, wychowałem się w UK. Chodziłem tam do pierwszej szkoły, drugiej szkoły, nauczyłem się tam czytać i matematyki i poznałem kolegów.

Do tego poszedłem grać w piłkę do młodzików Chelsea i tam od najmłodszych roczników aż do juniorów grałem.
  • Odpowiedz
teraz każdy "młody" taki jest - ciamajdy. Już nie mówię o otwarciu piwa zapalniczką, kluczem, czy drugim piwem


@gusioo: ja #!$%@?ę typie tobie już by się przydało odstawić ten alkohol, bo 2 ostatnie szare komórki ci wyżre. Nazywasz typa który wyciąga miliony, grając w prestiżowym klubie ciamajdą bo nie umie otwierać piwa? XDDDDD Ja #!$%@?ę aż mi żal, że są serio na świecie ludzie dla których jedynym celem w życiu jest
  • Odpowiedz
@justkilling: Musiałbyś wypić ponad 3 miliony szklanek wódki żeby miało to jakiś realny wpływ na mózg


@dnasstorm: widzę mamy tu eksperta podważającego aktualne badania naukowe. Powiedź proszę jaką uczelnię wyższą skończyłeś i gdzie prowadzisz badania naukowe, że tak śmiało podważasz te obecne mówiące o znaczącym wpływie alkoholu na między innymi pamięć czy IQ?
  • Odpowiedz
@gusioo: #!$%@? jak stary dziad jakieś głupoty.
Oj kurła teraz to młodzież nawet nie umie dzika oskórować, a za moich czasów musieliśmy sobie radzić i żreć gruz.
  • Odpowiedz