Wpis z mikrobloga

Ale mam beke z #radom po meczu z Koroną #kielce

-Kibole Radomiaka w noc poprzedzającą mecz udali się pod hotel, w którym spali zawodnicy korony i zaczęli puszczać fajerwerki, żeby obudzić i zdenerwować zawodników
- Mecz na stadionie wyglądającym jak jakiś #!$%@? kurnik xD
- Niewpuszczenie kibiców Korony na stadion
- większość przyśpiewek Radomiaka to wyzywanie sędziego, korony i Kielc xD #!$%@? troglodyci
- dostali w #!$%@? 2:0, przez cały mecz oddali JEDEN celny strzał i to w doliczonym czasie XDDD
- na fb ból dupy radomskich troglodytów, że mecz sprzedany i w ogóle jak można z koroną przegrać xD

Dobrze Wam tak, bando chamów co pokazaliście przed i w trakcie meczu. W ogóle już pomijając ten mecz, to zauważyłem, że radomiacy mają chyba jakiś kompleks względem Kielc
#ekstraklasa
  • 8
  • Odpowiedz
@Darson666:

Mecz na stadionie wyglądającym jak jakiś #!$%@? kurnik xD


To stadion trzecioligowego klubu Broń Radom, na którym mecze musi rozgrywać z braku laku tj. stadionu przy Struga, budowanego od 2016 roku, klub Radomiak

Niewpuszczenie kibiców Korony na stadion


Wina policji, która nie wyraziła zgody na mecze z udziałem kibiców gości w rundzie jesiennej.

Co do reszty punktów zgoda. Wstyd mi za dziś. Zdaje sobie sprawę, że Radom ogólnie jest trudnym
  • Odpowiedz
-Kibole Radomiaka w noc poprzedzającą mecz udali się pod hotel, w którym spali zawodnicy korony i zaczęli puszczać fajerwerki, żeby obudzić i zdenerwować zawodników


@Darson666: a to stąd te fajerwerki o 2 czy 3 w nocy xD
  • Odpowiedz
Kibole Radomiaka w noc poprzedzającą mecz udali się pod hotel, w którym spali zawodnicy korony i zaczęli puszczać fajerwerki, żeby obudzić i zdenerwować zawodników


Serio Korona już dzień wcześniej była w Radomiu? No ale nie znam się, może przy meczach o 12:30 to standard.

Mecz na stadionie wyglądającym jak jakiś #!$%@? kurnik xD


Stadion nowszy o kilka lat niż ten Korony i z kolorowymi krzesełkami, a do tego tylko zapasowy XD No
  • Odpowiedz
  • 0
@Majestic12 oczywiście, wiem, że mieszka tam też dużo normalnych ludzi. Kibole korony też robią syf w komentarzach w necie xd no ale każdy klub ma taką grupę półgłówków wśród kibiców.
Kielce nie były na uprzywilejowanej pozycji, tylko Radom na #!$%@? xD niestety dla Was, ze względu na bliskie sąsiedztwo Wwy przez długie lata bardzo mało kasy spływało do miasta.
  • Odpowiedz
@Darson666: @Majestic12: z tego co pamiętam, podczas reformy administracyjnej, Kielce, Radom i Częstochowa walczyły o wspólne województwo staropolskie, ale koniec końców władze Radomia stwierdziły że lepiej im będzie być pod zarządem Warszawy. No i wyszło jak wyszło - Kielce jako stolica województwa poszły do przodu dalej niż Radom - podrzędne miasto i którym nikt nie pamięta.
  • Odpowiedz
@bardzospokojnyczlowiek: @Darson666:

No i wyszło jak wyszło - Kielce jako stolica województwa poszły do przodu dalej niż Radom - podrzędne miasto i którym nikt nie pamięta.


A z tym się ciężko zgodzić. Radom, pomimo tego że jest tylko powiatem, pomimo tego infrastrukturalnie stoi lepiej moim zdaniem niż wojewódzkie Kielce. Autobusy elektryczne, rowery miejskie, lotnisko forsowane przez partię rządzącą, lepszej jakości drogi, nowoczesny dworzec PKP...

Kielce na pewno mają lepszą pozycję
  • Odpowiedz