Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzerwonaPoprzeczka: On już dobrze wie, że w Polsce jest spalony. Liże putinowi rowa, bo liczy ma to, że ten kiedyś przyłączy nasze ziemię do Rosji i mianuje go królem. Jedyna jego szansa, żeby coś wygrać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meandmymonkey: o #!$%@?, proszę, napisz opracowanie do tego co krul miał na myśli. Wyjaśnij jego słowa, które nie znaczą tego co znaczą w dosłownym sensie, tylko co innego, ale jedynie jaśnie oświecony kuc jest w stanie to zrozumieć, bo Korwin miał na myśli co innego. A potem jeszcze napisz opracowanie do tego opracowania, bo miałeś na myśli co innego niż napisałeś, ale zły motłoch nie rozumie cię tak samo jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@meandmymonkey: No jakie jest sedno? Co chce udowodnić? Że według opinii publicznej podsyłanie broni zaatakowanemu krajowi jest ok, a napadającemu nie? Dokładnie tak i co w tym złego lub dziwnego?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meandmymonkey: Armia? XD Korwin to według mnie dziadek, który powinien być już na emeryturze. Od początku wojny jego wpisy to dla mnie zbiór beki i tyle. Jedyne co mnie wkurza to spamowanie nim na tagu ukraińskim bo znowu polityczne trolle znalazły sobie kolejny tag do wojenki neuropków z konserwami.
  • Odpowiedz
@meandmymonkey: Co do wpisu Korwina - porównanie z tyłka i to na poziomie dosłownej dosłowności. Inaczej nie mogę tego wysrywu skomentować. Granice RP zostały uznane po II wojnie przez Aliantów (tylko Niemcy Zachodnie uznawały granice z 1937 r.) z kolei obecność Rosjan na Krymie oraz w Donbasie jest pogwałceniem integralności terytorialnej Ukrainy. Rzesza nie miała nic do powiedzenia skoro przyjęła bezwarunkową kapitulację. Nie kojarzę takiego dokumentu ze strony Ukrainy.
  • Odpowiedz