Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp może przyjechał po babcie która ledwo chodzi, zaraz wyjdzie z zakupami i pojadą, nie znasz sytuacji ale najlepiej cyk zdjęcie i do internetu. Trochę empatii ludzie.
  • Odpowiedz
  • 191
@k98osiem: nie, serio. Kilka lat temu to jeszcze nie raz przerysowałem kluczami, ale to musiałem wiedzieć, że kamery mnie nie chwycą


@sikalafou stawanie byle jak to buractwo, ale niszczenie cudzej własności jest jeszcze gorsze.
  • Odpowiedz
@sikalafou

zawsze jak widzę źle zaparkowane auto to pluję na klamkę kierowcy. Chociaż tyle. Bić się z każdym nie mam zamiaru, bo za taką szmatę iść w pasiak to szkoda życia.


A próbowałeś wlać zalewę ze śledzi w kratki wentylacyjne pod szybą czołową? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 18
@virtroy: No i #!$%@? xd Chamstwo można tylko tak zwyciężać xd


@TheGreenBastard Nie. Potem strach gdziekolwiek zostawić auto na noc bo jakiś Janusz sobie coś ubzdura i mi je uszkodzi. Nie masz kompetencji do oceny gdzie można parkować, a gdzie nie, dlatego są do takich akcji stworzone odpowiednie organy i koniec.

Już lepiej byłoby nakleić karnego ku***a, bo on nie zostawia trwałych śladów.
  • Odpowiedz
Stary wystarczy rzut okiem I juz widac, ze ktos debil xd


@k98osiem po Twojej wypowiedzi ciężko się nie zgodzić.

W tej sytuacji sprawa jest raczej ewidentna, ale i tak wandalizm to najgłupsze co można zrobić. Jeśli ktoś źle parkuje to zasługuje na mandat, a nie wyrządzenie mu strat w mieniu na kilka tysięcy złotych.

Takie zachowanie nie czyni Was Robin Hoodami, tylko zwykłymi patusami, a w tym kraju nigdy nie będzie dobrze
  • Odpowiedz