Wpis z mikrobloga

Konfederosja milczy w sprawie wycieków filmów z premier Finlandii w roli głównej. Czyżby nie przyszedł przelew z Kremla albo ktoś zapomniał im podesłać co mają pisać? Rosja upada skoro zapomnieli poinstruować swoich agentów.


@e-stark: a może im to zwisa po prostu, bo to jej prywatna sprawa co robi po pracy?( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty już oburzony, że ma życie prywatne czy co? xD Jak na ruską agenturą
@Kaczypawlak: no właśnie nie jestem oburzony, ale z tego co tu zobaczyłem to najbardziej dupa piekła zatwardziałych wykopowych prawaków i innych odklejeńców z tego obozu prorosyjskiego dlatego jestem autentycznie w szoku, że tak konserwatywna partia nie wypowiedziała się potępiająco w tej sprawie. Wpisałoby się to zresztą w tezę, że za wyciekami stoją rosyjskie służby żeby zdyskredytować premier Finlandii za pokazanie środkowego palca wielkiej kacapii
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@e-stark: wgl, jakby to samo było u pisiorow, to by mnie to oburzyło, ale tylko z jednego powodu. Bo się lansują na świętojebliwych. A tutaj nie kojarzę, żeby premier Finlandii miała gwóźdź we łbie. Ma siłę, ma ochotę to niech się bawi i tyle.
@Given: dokładnie. Kreowanie się na swietojebliwego, a w zaciszu domu katowanie żony, psa albo udział w gejowskich orgiach i uciekanie po rynnie. Albo rypanie żony kolegi jednocześnie siłą wtykając ludziom swoje katolskie zabobony
@Volki: zacznij się leczyć na łeb albo zwiększ dawkę leków jeżeli już to robisz. Od początku wojny jak nie wcześniej wypowiedzi posła B .i K-M są prorosyjskie. Nikt nie zaprzeczy że poseł B. miał kontakty z wydalonym ruskim agentem bo zdjęcia łatwo znaleźć w necie, K-M otarcie przyznał że kolaborowałby z kacapami za poparcie gdyby tu weszli
@e-stark

Od początku wojny jak nie wcześniej wypowiedzi posła B .i K-M są prorosyjskie.

To, że ty zaczniesz kłamać, nie znaczy, że to prawda.

SLD zerwało umowę na gazociąg, a Tusk celowo nie rozpaczął budowy atomu - wszystko było na korzyść Rosji. Tu masz prorosyjskie działania, a czepiasz się słów xD xD

Nikt nie zaprzeczy że poseł B. miał kontakty z wydalonym ruskim agentem

Podobnie Sikorski.

M otarcie przyznał że kolaborowałby z
@Volki: to że będziesz zatykał uszy i krzyczał „lelelele nie prawda, kłamstwo” nie znaczy że tak będzie. Masz ostry syndrom wyparcia i znajdź specjalistę który cię z tego wyleczy.

Czy K-M się do wszystkich swoich prorosyjskich tweetów i chwalenia „jego eminencji Włodzimierza Putina”? Nie. Dla mnie jest jasne przez kogo jest wspierany i czyją narracje przyjmuje
@e-stark

Czy K-M się do wszystkich swoich prorosyjskich tweetów i chwalenia „jego eminencji Włodzimierza Putina”?

Eminencji xD xD xD xD xD xD weź już nic nie pisz
że tak konserwatywna partia nie wypowiedziała się potępiająco w tej sprawie. Wpisałoby się to zresztą w tezę, że za wyciekami stoją rosyjskie służby żeby zdyskredytować premier Finlandii za pokazanie środkowego palca wielkiej kacapii


@e-stark: widać jaka to ruska agentura w takim razie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy K-M się do wszystkich swoich prorosyjskich tweetów i chwalenia „jego eminencji Włodzimierza Putina”? Nie. Dla mnie jest jasne przez kogo jest wspierany i czyją narracje przyjmuje


@e-stark: on tak wszystkich tytułuje, a nie tylko jego¯\_(ツ)_/¯
@Jegwan: nie jest prawdą, że główne twarze Konfederosji popierają działania Putina i wiele z ich wypowiedzi wpisuje się w narracje Kremla?
@merciless85: może to przez urlopy, gdyby to wydarzyło się przed przerwą w obradach to temat byłby grzany na Twitterze