Wpis z mikrobloga

Już 3 słuchawki w tym roku zaczynają mi grać głośniej na jednej słuchawce. Pierwsze realme air 3, potem huwawei freebuds 4i, a teraz realme air pro. Wszystkie z dupy,bo nie w trakcie użytkowania, tylko po połaczeniu bluetooth na następny dzień. #!$%@?... #sluchawki
  • 12
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Strahl: No to mało wiarygodne to twoje polecenie, jak nie słyszysz. A cenami nie ma co porównywać, bo chinczyki właśnie cena do jakości wypadają bardzo slabo
  • Odpowiedz
@aegispolis: Można udawać muzyków i audiofilów, ale większość osób nie usłyszy. Na Sennheiserach i AKG (oraz różnym innym drogim sprzęcie gdzie w większości płacisz za markę mającą być gwarancją jakości) psujących się po trzech-czterech miesiącach też się przejechalem. Jak nie widzę różnicy jakości w sprzęcie to absolutnie nie chce mi się przepłacać za logo, wyrosłem z tego. ;)
  • Odpowiedz
@Strahl: Słyszy słyszy, tylko najczęściej nie ma porównania. Różnica między słuchawkami za 50 i 500 zł dobrej firmy jest ogromna, dalej już faktycznie zaczynają się subtelności. No i nie chodzi tylko o jakość brzmienia, ale o trwałość sprzętu. Porządne słuchawki przeznaczone do pracy studyjnej starczą na długie lata. No i to nie jest specjalnie tak, że dopłacasz dużo za markę, bo w porównywalnych cenach cały czas lepiej wypadają sprzęty z renomowanych
  • Odpowiedz
@aegispolis: Nie no, nie porównuję sprzętu za 50zł z takim za 500 (tutaj zawsze będzie ogromna różnica w jakości), a raczej taki za 500 z takim za 1500. Średniopółkowy sprzęt w zupełności wystarcza dla przeciętnego audioplebsu. Nie mając żadnego muzycznego wykształcenia nie słyszę żadnej różnicy między Sony WH-1000XM4 a Q30. Subiektywnie te tańsze mają nawet lepsze ANC. ;)
  • Odpowiedz
@Strahl: No widzisz, te słuchawki od Sony to akurat jest ten przypadek, gdzie sporo dopłacasz za bluetooth + ANC. Takie Beyerdynamici na kablu za ~500 zł grają lepiej, są wygodniejsze i mocniej zbudowane.
  • Odpowiedz