Wpis z mikrobloga

@NaczelnyWoody: Moim zdaniem nie ma sensu wrzucanie antyszczepów i onuc do jednego worka.
Sam mam 2 dawki i jestem przeciwny obowiązkowym szczepieniom na covida.
Kończmy z pandemią, to tylko zrujnuje gospodarkę. Olejmy restrykcje, lockdowny kto chce niech się szczepi kto nie niech się szczepi. Czy to oznacza że jestem ruską agenturą ;P?
Moim zdaniem nie ma sensu wrzucanie antyszczepów i onuc do jednego worka.


@Niebadzlosiem: Twoim zdaniem nie, ale faktem jest ze antyszczepy po wybuchu wojny zaczely glosic pro-ruskie i anty-ukrainskie dziadostwo i to jest fakt, z ktorym nie idzie dyskutowac nawet agencje wywiadowcze zwrocily na to uwage.
Na jednym antyszczepowym kanale na youtube dwa dni po inwazji na ukraine wrzucili film jakiejs baby gadajacej brednie o wojnie z ruskim akcentem. No za
ale faktem jest ze antyszczepy po wybuchu wojny zaczely glosic pro-ruskie i anty-ukrainskie dziadostwo i to jest fakt,


@BayzedMan:

Ja natomiast znam antyszczepów (bardzo nie lubię), którzy mają dużo cieplejszy stosunek do Ukraińców niż ja (nie lubię Ukrainców, ale ruskich nienawidzę i uważam, że musimy zrobić wiele, by przegrali).
Pisze o tych aktywnych antyszczepach, ktore robia content ktorzy inni ogladaja oraz o tych ktorzy dziela sie tym contentem z innymi.


@BayzedMan:

No, ja właśnie też. Ostatnio rozmawiałem z taką osobą (antymaseczkowiec i anty w sprawie szczepionek/ograniczeń na covid, reszta szczepień spoko). Ale to akurat skrajna prawica, która w Polsce nienawidzi putina, co było widoczne nawet w konfederosji. Tam #!$%@?, dałn i wilk ("wolnościowcy") się zbłaźnili, a Winniczek i Bosak nie