Wpis z mikrobloga

Nadrobiłem zaległości z ost. 2 dni. Zabawny był zwłaszcza dzisiejszy live. Gwiazdą był oczywiście Jason. Nie wnikam głębiej w tę patologię, bo wszystko jawi się proste jak drut. Machaj, gdy filmował jej ślub, mówił, że Dżun liczy na 5 tysiaków dolarów miesięcznie. Przeliczyła się, więc kopnęła go w dupę i koniec kiepskiego dramatu (ʘʘ).
#raportzpanstwasrodka
  • 6
  • Odpowiedz
@ZyzioGnacki: Nie jest mi go szkoda. Może trochę, ale mając ponad 50 lat, być tak mało inteligentnym i zdesperowanym...

Jesteś z prostytutką i jak każdy z nas pytasz się czy było jej dobrze. Jest kupiona więc odpowie twierdząco.
Potem kolejny raz aż w końcu sponsorujesz wyjścia, kupujesz bieliznę, ciuchy, wypady, wakacje, a że biedna jak mysz kościelna,bo w Kambodży prostytutki zarabiają niewiele, to laska się godzi. Kto nie zna takich historii?
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: widze tu w Norwegii takie malzenstwa (sa legalnie zawarte ,urzedowo)teraz Norwedzy skarza sie na swoje azjatki)))Nie zal mi ich ...sa to dziewuchy bardzo mlode faceci starzy))))
  • Odpowiedz
@Hana1: Jeszcze jakby taki dwudziestoparolatek czy trzydziestoparolatek był w związku z Azjatką, to jeszcze mógłbym uwierzyć że tworzą szcześliwą parę, ale facet co ma 50 lat i więcej z młoda dziewczyną z Azji, to może wywołać moje politowanie i nic więcej. Nawet tacy goście 40+ są już zastanawiający co robią z taką dziewczyną.
  • Odpowiedz