Wpis z mikrobloga

Film jest za długi na Streamable a Youtube prosi mnie o dowód i numer telefonu komórkowego aby odblokować limit 10 minut. Nie tym razem Susan Wojcicki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pod tym linkiem można obejrzeć film online jak i ściągnąć w łatwy sposób - https://litter.catbox.moe/rrrt83.mp4

Kompilacja różnych urywków, gdzie wrogowie Jabłonowskiego zarzucają jego konkubinie czosnkowe pochodzenie.
Wszystko zaczęło się od występu Jaworowskiego w Mediach Narodowych. Jaszczur ma ogromny ból dupy o ten program i często o nim przypomina.
Co takiego powiedział Jawor? Przypomniał fakty o matce Jaszczura m.in że jej nazwisko panieńskie to Franczuk oraz że urodziła się w Samborze na Ukrainie. Jednak to czego Wojtuś nie może zdzierżyć to wyjawienie informacji, że jego konkubina była (rzekomo) aszkenazyjską Żydówką.

Wrogowie podłapali najczulszy punkt Jabłona i zawsze jak mu chcą #!$%@?ć to przypominają o korzeniach konkubiny. Wyżej macie filmik, trochę długi ale warto obejrzeć cały bo ma swoje złote momenty, które można przypadkowo pominąć przewijając 5s czy 10s. Ludwiczek już mi ściągnął jeden filmik na wykopie więc jak ktoś prowadzi kanał na YT z szotami to może wrzucać i kopiować film do woli. Nawet macie podane rozdziały gotowe do wklejenia do opisu na YT

#jablonowski #olszanski #jaszczur #patostreamy

00:00 - Bodakowski i Jaworowski w Mediach Narodowych

02:43 - Jagoda u Morkisza o pochodzeniu Agnieszki

03:50 - Jabłonowski odpowiada Jagodzie

06:50 - Jagoda spuszczona do kibla. "Paszła wpiździec do sracza!"

07:14 - Holocher o pochodzeniu Agnieszki

08:13 - Wojtek z Normandii o Michalinie i pochodzeniu Agnieszki

11:23 - Jabłonowski odpowiada Wojtkowi Jankowskiemu

12:45 - Film Żulikowskiego z kanału NWK24 (tytuł filmu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

14:18 - Jabłonowski reakcja na film z NWK24

15:50 - Jabłonowski o Żulikowskim

17:16 - The END

Poniżej zajawka, bo nie mogę osadzić filmu mp4 w miniaturce. Gupi Vikop
CzytajKultureKrytyki - Film jest za długi na Streamable a Youtube prosi mnie o dowód ...
  • 5