Wpis z mikrobloga

@blackcigarettes:
Jak się nic nie zmieniło to do tych routerów w ogóle nie ma dostępu, tylko jest zarządzanie w bardzo podstawowym zakresie przez stronę www pod tym adresem https://mojewifi.t-mobile.pl/login

A co do routera, to wydaje mi się, że Router WiFi Premium 2.0 to jest typowo router z wbudowanym GPON tak jak w Orange Funboxy.

Myślę, że w takim przypadku nie dają każdemu zewnętrznego ONT, bo jaki miałoby to cel ? Pewnie
@blackcigarettes: Bo to zależy jeszcze na czyjej sieci. W przypadku fibee pewnie nadal dają ONT, bo wtedy mogą kontrolować u każdego parametry sieci optycznej, pewnie jak się weźmie na sieci fibee internet od inea to niekoniecznie dają ONT.
@Arsenic: tagował Orange i T-Mobile, więc podejrzewam, że ma światłowód od Orange i rozważa T-Mobile. Myślę, że T-Mobile nie bez przyczyny routery produkuje Sagemcom, pewnie po to, aby Orange bez problemu im
@Arsenic: Ja mam Funboxa 6 od Orange i jeżeli chodzi o zasięg to nie mam zastrzeżeń, jest lepszy jak na poprzednim routerze Huawei B525. Jak masz bardzo grube mury to żaden router nie da rady i trzeba dostawiać kolejne AP/Router, najlepiej spięte po kablu.
Co do gier to Ci nie pomogę, ale trzeba brać pod uwagę, że w Orange routing jest nadal skopany i trasy do wielu serwerów w Polsce nadal