Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawia mnie czemu ludzie są tak naiwni że wierzą w jakieś taroty wróżki i inne takie

Się wczoraj w nocy zasiedziałem i leciała "noc magii" na tvn, jakaś babka dzwoniła do wróżki czy mąż ją zdradza xD ja #!$%@?

Albo fenomen takiego Jackowskiego, chłop żyje se jak król z wciskania ludziom kitu, teraz też siedzę na kiblu przeglądam neta i #!$%@? mi artykuł "Jackowski przewiduje "na jesień stanie się coś strasznego", no co Ty #!$%@? nie powiesz, przewidują to wszyscy którzy obserwują aktualną sytuacje energetyczną i każdy z iq > 100, a potem jakiś idiota jeden z drugim powie a widzisz Jackowski mówił że jesienią będzie #!$%@? XD

#tarot #wrozki #wrozkarstwo #zabobony #heheszki #takaprawda
  • 7
  • Odpowiedz
@pilnapotrzeba mam znajomego co robił w korpo wróżek a później sex czacie z gazet. Oni mają w tabelkach bajery nakręcone, ciągną temat jak najdłużej, katalogi zdjęć itd. Biznes na kilkadziesiąt osób na 3 zmiany. Robią profil rozmówcy, opisują co wiemy o nim a co on o nas i następny czyta notatkę i jedzie dalej. Mówi że są ludzie którzy piszą tygodniami xD
  • Odpowiedz
@GrubyGrubiutki: No ta jestem tego świadomy, smutne jest takie naciągnie starszych ludzi

Jedyny jakiś "szacunek" mam do tych wróżek z tv co jak ludzie dzwonią z problemami zdrowotnymi to im #!$%@?ą te swoje głupoty ale dodają że trzeba iść do lekarza, bo też niektórzy tylko czyszczą te aury czy #!$%@? wie co tam jeszcze i tyle xD
  • Odpowiedz
@kotecci: są jakieś potwierdzone przypadki czy tylko jego #!$%@?? na szybko znalazłem:

„Wyborcza” w 2013 roku zapytała byłego rzecznika policji ile wskazań Krzysztofa Jackowskiego było trafnych? Okazuje się, że… zero! Co więcej, rzecznik prasowy Komendy Głównej Policji powiedział, że Jackowskiemu zdarza się wprowadzać funkcjonariuszy w błąd.
Więcej: https://www.planeta.pl/Ciekawostki/jasnowidz-jackowski-to-oszust-policjanci-ujawniaja-jego-metody-pracy

+

Zdarzały się trafienia, ale nie mają nic wspólnego z jasnowidzeniem. Radzi sobie w oczywistych sprawach typu - zaginął grzybiarz, był widziany w
  • Odpowiedz
@kotecci: nie da się zweryfikować bo nie ma innych źródeł, ale no w skrócie sytuacja że w jeziorze podczas burzy zaginęło 12 osób, ciała 11 wyłowiono z jeziora i szukano ostatniego ciała, jackowski powiedział ze jest w jeziorze i o kurde faktycznie było xD

Za dużo tego "niby" ;p do tego pokazywał jakieś fejk dyplomy od policji za pomoc w sprawach gdzie policja się nie przyznaje że ma z nim cokolwiek
  • Odpowiedz