Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
dlaczego wy się tak turbo tym jaracie od jakichś dwóch miesięcy?

@vulcanitu: też mnie to zastanawia. Fajnie, że kotek ale czy to będzie grywalne to szczerze wątpię xd nie widzę jakoś pomysłu na to
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: nie wiem co jest fajnego w graniu zaraz po premierze skoro, mam pewność że gra będzie bardzo droga, będzie mieć sporo błędów, a mody i trainery jeszcze na nią nie będą istnieć, więc zagram w nią dopiero za rok.
  • Odpowiedz
Akurat trial dali 7dni w ps+premium to można na PC przejść jak kogoś ta gra interesuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jestemkoksupotezny: jak to chcesz przejść na PC, jak u nas usługa strumieniowania na PC nie działa chyba nadal?

nie wiem co jest fajnego w graniu zaraz po premierze skoro, mam pewność że gra będzie bardzo droga, będzie mieć sporo błędów, a mody i trainery jeszcze na
  • Odpowiedz
@Lookazz: ja gram tylko na PC, z tego względu że najlepiej steruje się myszką i klawiaturą (według mnie), oraz do każdej gry mam trainer.
Nudzi mnie granie bez włączonej nieśmiertelności, nieskończonej amunicji i surowców (jeżeli występują w grze) lub zaczynam grę z np. 30lvlem.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: umiem, po prostu się nigdy nie bawię w żadne zmiany regionów, zabawy z VPN żeby przycebulić na Netflixie itp
A zapytałem cię, bo w sumie może nieświadomy jesteś, że oficjalnie ta część usługi u nas nie działa, różni ludzie tu przesiadują na tagu xD
  • Odpowiedz
@Eskim0s: no ja bym tak nie mógł, no bo co to za wyzwanie na kodach grać. Tak to się dało grać 20 lat temu w GTA jak się rozpierdziel na mieście robiło for fun, a potem się grzecznie do save wracało :P
  • Odpowiedz
@Lookazz: Na PC można ograć wszystkie prawie gry z PS więc nie ma potrzeby kupować konsoli po prostu. Trofea mi tam wiszą nic nie dają. Netflix kiedyś miałem po VPN to kosztował 8 zł za miesiąc więc warto było, ale teraz już za dużo VOD i lepiej na necie za darmo oglądać.
  • Odpowiedz
@Lookazz: kiedyś to grałem tylko na kodach, a uzależniłem się od nich w GTA 3.
Od tego momentu tylko na kodach lub trainerach muszę grąć (dziś kody w grach to rzadkość).
Tylko wtedy czuje satysfakcje z grania, gdy jestem niezniszczalny.
Gram tylko w gry Single Player więc nikomu nie szkodzę.
  • Odpowiedz