Wpis z mikrobloga

Fajne to @Goodie_pl takie nie za uczciwe
Odrzucili kolejną już transakcję za wyższą kwotę. Media Expert za ponad 5.000zł - odrzucona. EurtoRtvAgd za 3.600zł odrzucona, na rozpatrzenie czeka Neo24 za 1.600zł - też pewnie odrzucą.
Transakcje na ten sam MediaExpert za 140zł uznają, EuroRtvAgd za 70zł również i kilka transakcji za mniejsza kwotę. I jak was poważnie traktować?
#goodie #cashback #
  • 3
@Lapidarny: Powodów braku uznania cashback przez sklep jest kilka: może to być oglądanie wcześniej produktu i w trakcie zakupu pojawienie się jego reklamy z innej platformy, wtedy zakup zostaje przypisany przez sklep do jej źródła, nie do goodie, często są to reklamy, które są poza siecią afiliacyjną. Innym powodem jest dokonanie zakupu np., nie będąc zalogowanym w goodie lub nieprzejście bezpośrednio z goodie do sklepu (przez różowy przycisk „przejdź do sklepu”),
@Goodie_pl: działam w temacie cashbackow od dawna, wszystkie zakupy które robię w sieci robię za pomocą cashbackow. Naprawdę nie trzeba mi tłumaczyć takich rzeczy xD Wasz cashback ma problemy więc przestałem z niego korzystać i tyle ¯\_(ツ)_/¯