Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mikstolar Kowal widzę w formie po urlopie, zesrał się do 12 latka bo wyrzucił piórnik do kosza. Dorosły facet co na grzyby chodzi zesrał się bo dzieci nagrały głupi filmik. Reprezentant Polski zwyzywał dziecko od #!$%@? bo go sprowokował szalikiem Realu Madryt.

Proszę państwa pan Wojciech Kowalczyk
  • Odpowiedz
@Lolenson1888:
Tak i tak. Odpowiadam na twój komentarz z największą liczbą plusów.
Bo ludzie którzy się znają, bez owijania mogę wymienić siebie, nie mają na koncie 60 występów w reprezentacji Polski i jedyne czym mogę się pochwalić to debiut w towarzyskim meczu miedzy Ogrodnikiem Cielmice a KS Łomianki(4_0) czyste konto. Bo jak wpuści takiego mnie do studia i zacznie mówić prawdę to oni się załamią. A jak zaczniesz im mówić im
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BestInTheWorld: trochę przeceniasz piłkarzy. Piłka nożna jest fajna i emocjonująca ale sami piłkarze, to często mentalne dno, zwłaszcza w Polsce i to jeszcze 20 lat temu. Także może i karierę miał solidną ale teraz jest zwykłym sfrustrowanym alkoholikiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikstolar: Czy naprawdę w 40 milionowym kraju za piłkarskiego eksperta musi uchodzić akurat były piłkarz, który przepił swój talent w Betisie Sewilla?

@Lolenson1888: jak ktoś nie przepił, to woli pewnie dalej się rozwijać jako piłkarz. Tim co przepili pozostają stanowiska związane z piłką, nie wymagające wysiłku
  • Odpowiedz