Wpis z mikrobloga

Jest, udało się panowie. SUKCES. Specjalna operacja matrymonialna na rynku świń - operacja taktyktyczno-wystawnicza kryptonim P.0.L.K.A zakończona sukcesem. Na czym polega taka akcja? Otóż, zasada jest prosta. Nie używaj żadnych fejk kont, tylko rasuje zdjęcia w aplikacjach typu CZADIFAJ - natychmiastowe poprawianie charakteru o 2-3/10 poprzez ryjmaxxowanie stosowane.

Dużo ludzi mi pisało, żebym ograniczył wypok i zaczął robić coś pożytecznego, więc to właśnie robię moi widzowie. Umawiam się z laskami z tindera (jest to ciężkie, bo na 300+ par od miesiąca dopiero pierwsza się zgodziła, l00szki to c00rvy parują, nie odpisują, nie chcą się spotykać tylko daj blika, daj blika!. Ale może na dniach uda się nabrać kolejne) i traktuje te spotkania totalnie na odwal się. Przychodzę ubrany byle jak, nie przykładam się do spotkania/planowania, jedynie dbam o higienę. Zasada jest taka - żeby p0lka jak najbardziej się odwaliła na spotkanie i zmarnowała cenny czas myśląc że idzie na spotkanie z czadomenem czy innym high-tier normikiem do eleganckiej restauracji, gdzie naje się za darmo i narobi setki fot.

Tak więc o mojej ofierze trochę. Laska na zdjęciach wyglądała mega sympatycznie, no taka idealna szara myszka, wyglądowo szału nie było na zdjęciach, ale na pewno zadbana, szczupła, nie obcy jej sport, średnia morda wiec 5/10.
Pisało się z nią spoko, miła, sympatyczna, masa tematów do rozmowy. Powiedziałem jej, że zabieram ją w eleganckie miejsce i to jest niespodzianka, ma się tylko elegancko ubrać bo tak wpuszczają i poza tym o nic nie martwić. Gdy przyszła to klasycznie - wcale tak ładna jak na zdjęciach nie była, 3.5/10, max 4/10. Ja na początku bardzo miły, mówię jej że to super niespodzianka, że to jest tylko kawałek 15 minut spacerku dla zapoznania i jesteśmy na miejscu.

A okazało się, że to jakiś typ mega dominującej, pewnej siebie, bezczelnej laski, która no mówiąc krótko, nie owija w bawełnę. Wyglądała na nieśmiałą szarą myszkę introwertyczkę, ale zostałem mega zmoggowany przez jej turbo dynamizm i ekstrawertyzm. Od początku była dla mnie niemiła i zaczęła mi cisnąć słownie, oczywiście klasyk - przyjebka do wzrostu. Dosłownie pierwsze słowa po cześć, było widać jej złość, frustrację, zniszczenie wyobrażeń obrazu gościa z rozmowy - i to właśnie chodzi w akcji P.O.L.K.A.

Laska na oko 165cm, byłem od niej lekko wyższy, ale napisałem tylko wcześniej tyle że jestem z niskich facetów i nie robiła problemów, pisała sympatycznie. Oczywiście dowiedziałem się, że dla niej niski to 180cm i pretensje, bo czuje się niekomfortowo. Zaraz po tym przyjebka do mojego stroju, że ona odwalona w suknie, makijaż, szpile, no wyglądała na by miała iść na wesele. A ja w sportowych butach (z siłowni se wziąłem trampki ( ͡º ͜ʖ͡º)), koszuli z krótkim rękawem (przegiolem co) i spodnie klasyczne dzinsy. Po dosłownie 3-5 minutach narzekania powiedziała, żebym się ogarnął i nie będzie tracić na mnie czasu, zagotowała się i poszła do domu, oczywiście jeszcze dostałem ścianę tekstu, ale nie zdążyłem zrobić screena bo usuneła pare.

Niestety szkoda, że nie udało jej się zobaczyć końca trasy, bo w planach był pobliski plac zabaw z taką fajną tyrolką dla dzieci, gdzie dorośli też se mogą zjeżdzać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Zaraz ktoś napisze, że to bez sensu, marnowanie czasu itd. Więc wyjaśniam.
1. I tak nie ma opcji żebym sie jakiejś spodobał, a klasyczne randki to nuda, a tak to przynajmniej się człowiek pośmieje.
2. Chodzi o to, żeby zagotować p0lkę i żeby straciła czas, czyli akcja słuszna. Dodatkowo nauka - kobiety w 90% przypadkach oszukują na fotkach, odejmują sobie kilogramy, więc trzeba im pokazać jak to jest oszukiwać dobrych mirasów. Ktoś musi.
3. Nie tracę czasu, bo umawiam się 10 minut od bloku, dodatkowy spacer pomaga w redukcji ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
4. Nie wydaje ofc kasy na p0lke.

Tak więc same plusy. Rozrywka, nauka no i robie coś ambitniejszego niż posty na wykopie. Posłuchałem rad normictwa, więc na pewno się wam to spodoba.

P.....c - Jest, udało się panowie. SUKCES. Specjalna operacja matrymonialna na rynku ...

źródło: comment_1656966210IJpqIFIzWWTrMXKJJfnkUA.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@7160: a co byś z tej rozmowy zobaczył? Skoro akcja działa się na żywo.

Cały trick polega na tym, że na tinderze trzeba czarować i budować image gentlemana naiwnego beciaka, co wyda dużo kasy na losową laskę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz