Wpis z mikrobloga

Co sobie jako pierwsze kupiliście? Krótka, karabin, strzelba? I czy żałowaliście po czasie wyboru? Czekam na pozwolenie, spędzam godziny nad zastanawianiem się co wybrać na pierwsza broń. Co chwile zmieniam zdanie XD
Ostatnio już oglądałem recki strzelb, bo podoba mi się trenowanie dynamiki, a dziś ponownie oglądam karabiny CZ w 22lr ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pozwolenienabron #bron
  • 23
@Dante15: a jaki masz budżet? Możesz chwile poczekać i dozbierac. Ja kupiłem z lufa 12.5”. Postrzelasz w biegu, tarczowa, na 100m tez fajna zabawa z seryjnych przyrządów.
@c1nu: Słyszałem wiele rad, ze jak pierwsza broń i w dodatku nie za bardzo znam się jeszcze na sprzęcie to tylko nówka, ale dzięki za wskazówki
@Dante15: kup sobie to, co Ci się podoba.

Każda ta broń i tak będzie "bez sensu" i nie będzie miała "dobrego uzasadnienia".
Ale nie jest od tego, żeby była rozsądna i praktyczna, tylko żeby Ci się podobała.

Potem sobie jeszcze kupisz wiele podobnie bezsensownych sztuk :P Mało tego, niektóre pewnie nawet sprzedasz.
Na tym polega ten sport :P
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante15: zacząłem od ARa, karabinek super tylko amunicji nie mogę dostać w ludzkiej cenie... Weź pod uwagę czy będziesz miał czym i gdzie strzelać. PSP i ksp są pod tym względem najdostepniejsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ppqa: bo fajnie tak sobie popykać po taniości, chociaż jak bym teraz zaczynał to też bym najpierw kupił ARa i jakiś współczesny pistolet w 9x19, tylko bym nie odkładał zakupu boczniaków na za 5 lat