Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Aquamen: posrednio to masz bałagan w glowie i łączysz sobie fakty tak jak ci wygodnie.

Porównujesz memy wyśmiewające ukrofili do pochwalania morderstw cywili i obrzucania bombami bloków? Sam manipulujesz a zarzucasz to innym.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Aquamen: oczywiście że dalej będę opisywał wyciaganie socjalu przez Ukraińców tylko co to ma wspólnego z zabijaniem niewinnych cywili które rzekomo popieram ?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Rosjanie w skrajnie nieodpowiedzialny sposób dokonali ostrzału tego bloku mieszkalnego pełnego cywili, przecież o 5:00 rano byli pewni tego, że wszyscy mieszkańcy są w domach.

Hallo @Moderacja teraz lepiej?
  • Odpowiedz
@Gawol_1: i ty mi tutaj próbujesz coś pieprzyć, że nie promujesz ruskiej propagandy

To przecież jest ruska propaganda, skłócić narody by razem przeciwko nim nie walczyli

Ja nie wiem jak możesz patrzeć w lustro tbh
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Aquamen: pokaż mi dalej gdzie zachwalam wojne i mordowanie cywili ?

Oczywiście dalej twierdzę że Ukraincy to nie są nasi bracia i nigdy nie będą i dalej bede tak twierdził.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Aquamen: skoro masz taką wprawę w przeglądaniu mojego profilu to sobie znajdź. Ja nie muszę Ci nic udowadniać bo to ty mi zarzucasz a teraz jeszcze chcesz żebym udowadniał twoje tezy.
  • Odpowiedz