Wpis z mikrobloga

podaj jakiś fajny przepis na ta cytryne, wode i miod, bo w necie same z jakims tajemniczym skladnikiem z Madagaskaru albo spermą szatana.


@first: proszę bardzo, oczywiście, pytałeś mnie w innym poście, ale lobby izotoników zablokowało mi tam możliwość odpowiedzi - a więc tak, będziesz potrzebował najlepiej szklane naczynie, ponieważ plastik jest niezdrowy i zarazem może przenikać w struktury naszego wspaniałego napoju, wielkość naczynia zależy od tego, ile chcesz go przygotować i spożyć - teraz tak, myjesz cytrynę i kroisz proporcjonalnie w plasterki lub możesz ją wycisnąć - ja osobiście wrzucam wyciśnięty kawałek cytryny razem ze skórką, która przenika do naszego nektaru - następnie dodajesz miód, nie jakiś tam chiński czy no-name, ale prawdziwy miód z dobrej pasieki - po tym zalewasz to lekko letnią przegotowaną wodą lub mineralną, jeśli wolisz i mieszasz, aby miód się rozpuścił

Dla smaku możesz dodać liście mięty, jak pisałem, a niektórzy rowerowcy czy inni sportowcy dają jeszcze szczyptę soli - kwestia gustu, sam wolę bez soli

Składniki dodajesz na oko, na ile lubisz intensywny posmak poszczególnych składników

Teraz co istotne, warto taki napój zostawić na noc i rano wypić na czczo jego szklankę, tuż po przebudzeniu, to jest bardzo zdrowe - ale zarazem możesz napój brać na treningi czy inne aktywności fizycznej, bo on też dobrze nawadnia

Smacznego i na zdrowie! Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to śmiało dawaj znać.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lobby izotoników


Już w tym momencie wiedziałem, że to będzie dobry przepis xD

@Tino: dzięki!
Czy naczynie zostawione na noc zakryć jakąś folią ili czymś?
  • Odpowiedz